1943 Deadly Desert 1.2.1

117


Вас чекають динамічні битви за пустельні території під час Другої Світової Війни. Основними чинниками, які вплинуть на вашу перемогу або поразку, є неординарність вашого мислення та лідерські якості. Чи зможете ви вижити в самому складному бою в історії?
if (!bw_android_old) echo(‘


“1943 рік – Гарячий піщаний вітер пронизує табір. Розвідка доповідає про скупчення значних сил Вермахту. Пустельний Лис стрімко рухається у напрямку до західного оазису. Збройні сили Британії знаходяться в стані повної готовності до відбиття вторгнення. В цей же час гітлерівська коаліція готує наступ на життєво-важливий центр поповнення запасів. Важкі танки, артилерія і транспортні автомобілі — все готового до наступного бою. Яку сторону ви виберете?»

ВЕЛИКА ВІЙНА
Почалася вирішальна битва між союзниками і гітлерівською коаліцією! Виберіть сторону і приведіть свою армію до перемоги!

ПОКРОКОВИЙ ТАКТИЧНИЙ БІЙ
Правильна стратегія — це ключ до перемоги! Віддавайте накази своїм офіцерам на полі бою. Вони будуть мотивувати, надихати і зміцнювати війська під командуванням!

НЕБЕЗПЕЧНІ ЗАВДАННЯ
Станьте найбільшим генералом всіх часів і проявіть свій тактичний геній в різних військових кампаніях! Відкривайте нові завдання, картки і сценарії!

БАГАТИЙ АРСЕНАЛ ЗБРОЇ
Ваші тактичні можливості практично не обмежені. ЗаЕкшн те танки, літаки, піхоту, десант, артилерію та інші спеціальні сили і зброю!

РІЗНОМАНІТНІСТЬ ПОЛІВ БОЮ
Розбивайте ворога на землі і в повітрі! Ведіть своїх солдатів у бій і станьте переможцем в історичних битвах за Африку!

СТРАТЕГІЯ ПОНАД УСЕ
Ще більше нових підрозділів для вирішення тактичних завдань! Управляйте нищівними ударами з повітря або командуйте марш-кидками. Ставки високі, але вас чекає нагорода за славну перемогу!

Характеристики:
✔ БЕЗКОШТОВНА ГРА
✔ Покрокова стратегія у часи Другої Світової Війни
✔ Захоплюючі кампанії і складні місії
✔ Постійно оновлювані завдання з фантастичними нагородами
✔ Абсолютний «маст-хев» для всіх любителів стратегії
✔ Безліч різних бойових підрозділів
✔ Багатокористувацькі онлайн-битви
✔ Багатокористувацькі ігри «пасс-енд-плей»
✔ Висока деталізація графіки і чудові звуки
✔ Повна підтримка планшетів
✔ Підтримує ігрові сервіси Google Play

Завантажити

Android 4.0.3+