Age of War 2 1.4.11

338

Битва свій шлях через століття в цій неймовірно захоплюючій грі Екшн / стратегії. Один з найбільш популярних флеш-ігор з Інтернету викликав до життя для найкращого мобільного досвіду!
if (!bw_android_old) echo(‘


WAR через століття!
Поїзд масивної армії від Cavemen динозаврів їзди до танків світової війни! Вся дорога до надзвичайно руйнівні воїнів робота з майбутнього століття! Є так багато різних одиниць для навчання за 7 абсолютно унікальним часів війни. З 29 типів блоків у вашому розпорядженні таких як штурмової Spartan, Анубіс воїн, Маги, Лицарі, стрільцям, Гармати, Grenade Солдати, кіборги і так багато більше! Якщо ви вважаєте, що краще всього злочин є сильною захист намагається підсумовується до лав башточок, які скошують ворог! Та у нас ще є знаменита куряча турель, який повинен будувати!

FUN ДЛЯ ВСІХ!
Нарешті стратегія гра, що кожен тип геймера буде користуватися з 4 режимами складності і тоннами досягнень і проблем. Cast деструктивних глобальних заклинань, такі як вогняні метеори, гроза або викликати світову війну бомбардувальних літаків, щоб очистити поле. Ми спакували так багато задоволення в одному легко грати мобільні ігри ви будете повертатися знову і знову пробувати нові способи підкорення.

GENERALS РЕЖИМ
Кампанія дуже скоро!


Завантажити

Android 4.0+