Англійська за місяць 1.28

227

Англійська за місяць — самовчитель англійської мови. На ринку присутні десятки курсів, комп’ютерних програм і посібників. Ми спробуємо коротко відповісти, чому варто обрати саме нас.
if (!bw_android_old) echo(‘


Особливості:

 • Швидкість освоєння лексичного запасу.
  У нашій системі використовується запатентований метод побудови уроків, що базується на роботах великих психологів (Бейтсон, Дилс, Халл). Одна з ідей полягає в тому, що в процесі проходження курсу ви не тільки вчіть мову, але ще і вчіться вчитися. А це, як показали багато експерименти, веде до істотного підвищення швидкості навчання. Наша середа налаштовує ваш мозок на навчальний процес, і з кожним новим уроком ви починаєте домагатися кращих результатів.
 • Оптимальна тренування слухового сприйняття.
  У нашій системі основний акцент зроблений на слухове сприйняття нових слів. Тому ви будете чудово розуміти носіїв мови, які розмовляють з вами, на відміну від учнів класичних курсів, які не можуть сприймати мову на слух на ранній стадії навчання.
 • Природний метод пізнання мови.
  В людині закладений механізм освоєння нової мови. Але цей механізм не орієнтований на роботу зі словником або нудне зазубрювання нових слів. Подивіться, як діти вчаться говорити. А ви бачили, як швидко вони починають говорити, опинившись в новому мовному середовищі, наприклад, за кордоном? Вони просто бачать предмети, реагують на різні ситуації і чують, що кажуть інші. Так навіщо ж іти проти природи? Вчіться легко і природно! Як діти.
 • Унікальний склад уроків.
  Тексти уроків складені таким чином, що не вимагають участі рідної мови. З самої першої хвилини ви занурюєтеся в досліджуваний мову. Ми крок за кроком ведемо вас від вивчення простих об’єктів (яблуко, апельсин) і Екшн (бігти, стояти) до більш складних, абстрактних понять, таких, як любов, інтерес, неприязнь. А підкріплюється це ефектом передачі сенсу через протилежні поняття. Одним словом, наша система, як терплячий батько, веде вас по вашому життєвому досвіду. Але тільки на новому для вас мовою. Ви розумієте.

УВАГА! При першому запуску програма докачає приблизно 45 мегабайт.

Завантажити

Android 4.1+