Anime Lock screen 1.0

689

Аніме блокування екрану Нові безкоштовні програми для блокування екрану андроїд з прохолодною аніме дівчата Аніме шпалери і використовувати клавіатури, щоб захистити ваш телефон пін-код, створити віджет домашній екран для зручного налаштування.
екран Аніме замок є кращим додатком для блокування вашого андроїд екран з прохолодною аніме шпалери, якщо ви один з любителів аніме це додаток для вас, кожен раз, коли ви відкриваєте телефон, ви побачите красиві аніме шпалери і в той же час ви зберегти вашу конфіденційність з цим додатком для блокування екрану, екран блокування Аніме дозволяє встановити пароль для захисту ваших файлів, або ви можете просто використовувати аніме слайд, щоб розблокувати. але найкращий спосіб полягає у використанні коду доступу becouse при використанні passecode використанні додаток також слайд аніме і зробити ваш телефон Прохолодний, екран блокування аніме безкоштовний додаток і дивно не пропустіть!

Особливості екрану Аніме Lock:
— Екран блокування Аніме
— Аніме слайд, щоб розблокувати.
— Встановити пароль, щоб захистити вашу приватне життя.
— Охолодити теми.
— Безкоштовний додаток.
— Аніме шпалери.
— Аніме girld фони.
— Легко використовувати.

Як використовувати екран Аніме Lock:
Якщо ви хочете, щоб активувати це безкоштовний додаток просто вибрати «включити» аніме блокування екрану слайд буде активний, і виберіть пункт «Активувати код доступу», щоб встановити пін-код на свій телефон, зроблено.

♥ ДЯКУЮ ДЛЯ ВИБОРУ наше додаток «екран Аніме Lock». Ми сподіваємося, що у вас є великий досвід роботи з ним, якщо вам подобається наш додаток, будь ласка, знайдіть час, щоб оцінити його.


Завантажити

Android 4.0+