Анонсовані безкоштовне оновлення і платне доповнення для гри animal crossing: new horizons

34

На презентації animal crossing: new horizons direct було представлено безліч оновлень, які зроблять життя гравців наострові ще більш насиченим і захоплюючим. Частина цих функцій для нового crossing: new horizons буде доступна з безкоштовним оновленням, яке виходить 5 листопада 2021 року.

З безкоштовним оновленням в грі з’являться такі персонажі з серииanimal crossing, як стриманий брюстер, який відкриє кафе навтором поверсі музею, і кепн, який буде доставляти гравців насвоей човні на загадкові острови і тішити їх слух матросскимипеснями. Гравці зможуть відвідати магазинчики на острові харві изаглянуть до провісниці катрін, вирощувати овочі і готовитьиз них страви, а також отримають доступ до нових дизайнерскиминструментам і т. Д.

Крім безкоштовного оновлення, презентація також була посвященаanimal crossing: new horizons – happy home paradise. З цим масштабним платним доповненням гравці зможуть приєднатися до лоттії її команді. Вони будуть подорожувати островамархіпелагу, займатися проектуванням заміських будинків та інших закладів, включаючи школи та ресторани. Гравці освоять нові віяння всфері дизайну і зможуть створювати заміські будинки для різнихклієнтів. Animal crossing: new horizons-happy home paradiseвиходить 5 листопада, і його можна буде придбати за 2249 рублів.

Платним доповненням також можна скористатися безкоштовно в рамкахнового членства nintendo switch online + пакет розширення, котороепомімо всіх переваг стандартного членства nintendo switchonline включає додаткові сервіси, наприклад доступ до іграмnintendo 64 і 16-бітної класики від sega. Власники членства можутьбез додаткової плати завантажити це доповнення і користуватися імв протягом усього терміну дії членства.

Безкоштовне оновлення порадує гравців новими персонажами, додатковими сервісами в бюро послуг, а також новими ігровими механіками.

Ось лише кілька новинок, які стануть доступні в грі з 5ноября:

 • кафе» сідало ” брюстера. Дещо новеньке з’явиться вмузее… Після того як гравці виконають прохання директора музею, спокійний і врівноважений брюстер відкриє атмосферне кафе «сідало», куди із задоволенням будуть заглядати жителі міста. Якщо скористатися телефоном amiibo в кафе, то за допомогою карт amiibo можна запросити інших персонажів. Ви дажеможете запросити друзів на свій острів і разом з ними насолодітьсяв кафе «сідало» чашкою ароматної кави.
 • круїз з кепном. Кепн проводить час біля пірсу і зрадістю погодиться доставити вас на віддалені острови на своєму човні. Звичайно ж, не обійдеться без матроських пісень, які онбудет виспівувати всю дорогу! ви можете причалити біля острова снеобичной флорою або біля острова, де інший час року. Які тайнипредстоіт вам розкрити?
 • пошук гіроїдів. Раніше в землі можна було знайти тільки насіння, але тепер ви зможете відкопувати і гіроїдів. Каждийгироид видає неповторні звуки. Ви також можете змінювати зовнішність, щоб вони краще вписувалися в атмосферу вашого будинку.
 • площа на острові харві. Острів харві чекають великі зміни. Харві разом зі своєю подругою харрієт хоче відкрити наострові площу, де розмістяться різні магазинчики і крамниці.пожертвуйте йому на це кілька диней! такі знайомі обличчя, як редд, сахара і кікс відкриють тут свої магазини, а різ і сайрусбудуть прикрашати готові меблі, які ви не можете прикрасити самі.також катріна буде кожен день передбачати вашу долю, ахарріет зробить вам нову зачіску!
 • готуйте різні страви. З інструкціями»зроби сам ” тепер можна готувати. Вирощуйте на острові помідори,пшеницю, цукровий очерет і морквину, збирайте їх і готуйте з нихвкуснейшіе страви. Приємного апетиту!
 • насолоджуйтесь життям на острові. Nook, inc. Продовжити далі всебічно підтримувати гравців. Робіть гімнастику; користуйтеся перевагами збільшеного сховища та багато іншого. Спікер острова зможе проводити різні акції, завдяки яким, наприклад, бур’яни почнуть рости повільніше або мешканці острова будуть прокидатися з першими променями сонця. Тепер всепроисходящее на острові стане ще краще вписуватися в ваш ритмжиття.

Гравці зможуть урізноманітнити своє життя на острові не тільки за допомогою безкоштовного оновлення, але і з платним dlc animal crossing:new horizons – happy home paradise.

У цьому доповненні гравці приєднаються до команди курортного бюро ібудут розробляти дизайн заміських будинків для множестваперсонажей. На додаток буде включені наступні можливості:

 • працюйте в курортному бюро лотті. До вас будутобращаться клієнти з проханням побудувати для них заміський будинок наодном з численних островів архіпелагу, де расположенокурортное бюро. Спілкуйтеся з клієнтами, з’ясуйте, як оніпредставляют собі свій ідеальний заміський будинок, а потім берітесьза здійснення їх мрії!
 • придумуйте дизайн заміських будинків. Визначившись з розташуванням будинку, можна братися за дизайн інтер’єру. Дляначала розставляйте меблі, яка була заздалегідь доставлена в будинок.набирайтеся досвіду, і з часом ви зможете запропонувати своїм клієнтам додаткові дизайнерські рішення. Зонуйте кімнати за допомогою перегородок і колон, додавайте стійки різної висоти,експериментуйте з освітленням і звуковими пейзажами, щоб додати кімнатам глибини. У кожного клієнта будуть своііндівідуальние запити. Закінчивши дизайн будинку, ви також зможете облаштувати прилеглу територію.
 • робіть перепланування і шукаєте сусідів для своїх клієнтів. У міру зростання вашого досвіду у вашому розпорядженні буде всебільше меблів, і ви зможете пропонувати клієнтам все більше цікавих рішень. Ви навіть зможете зробити перепланування в домеклиента, який звертався до вас раніше, або порекомендувати двомклієнтам заселитися в один заміський будинок.
 • створюйте різні установи. На острові, де знаходиться курортне бюро лотті, знаходиться кілька вільних місць. Лотті хоче вдихнути в цей острів нове життя, тому онапопросила вас відкрити в цих будівлях різні установи: школу,ресторан, кафе і так далі.
 • черпайте натхнення на курортному порталі. Делайтефото заміських будинків, які ви створили, і зберігайте їх вкаталозі. Ви завжди можете погортати цей каталог на своєму нукофонев додатку курортний портал. У додатку також можна переглядати проекти дизайнерів з усього світу, які вони опублікували в інтернеті. Підписуйтесь на вподобаних дизайнерів івдохновляйтесь їх роботами.
 • запрошуйте клієнтів за допомогою amiibo. Зазвичай запити на дизайн заміського будинку приходять від клієнтів на курорті, але за допомогою amiibo з колекції animal crossing можна отримати вклієнти певного персонажа. З amiibo ви зможете разработатьдизайн заміського будинку навіть для таких зайнятих персонажів, якізабель або тіммі і томмі!
 • застосовуйте отримані навички на своєму острові.дизайнерські прийоми, які ви освоїли під час роботи в курортному місті, можна використовувати і на своєму острові. Чому б не зробити це вдома? а якщо ви подаруєте жителям острова шоколад откурортного бюро, вони всерйоз задумаються про те, щоб обзавестисьзагородним будинком. Одного разу, ставши досвідченим дизайнером, ви навіть сможетеделать перепланування у жителів свого острова!

Але це ще не все! 5 листопада в продаж надійдуть карти amiibo серії 5із колекції animal crossing. Їх можна придбати окремо, кожен такий набір складається з трьох карт amiibo. Гравці зможуть використовувати ці барвисті карти amiibo в animal crossing: new horizons. Серія 5 складається з 48 персонажів, включаючи як нових,так і тих персонажів, які раніше не з’являлися на картах.

Сервіс nooklink в додатку nintendo switch online також отримає оновлення 5 листопада. У ньому з’явиться ще більше ігрових предметів, які можна обміняти на окуляри нука, плюс можна буде дізнаватися про актуальні події на острові з місцевої газети. Гравці також зможуть ознайомитися з корисними порадами в додатку острівні азиі переглядати зміст курортного порталу на своіхсмарт-пристроях.

Вихідне 5 листопада велике оновлення стане останнім значнимбезкоштовним оновленням.