Апес Хантер — виживання джунглів 1.1.3

261
Приготуйтеся до виживання 3D-джунглів з критичними місіями в якості захисника юніорів в цій захоплюючій грі. 3D-снайпер вбивця-вбивця 2017-го снайпера повернувся з подвоєною силою для мисливця на мавп в джунглях. Ви повинні атакувати на ворожій базі, використовуючи свої навички стрільби і гоночний втечу або вогнепальна зброя спецназу в терористичному пригоді в кращій бойової грі. Ця краща гра-стрільба дає вам спеціальну місію за операціями, щоб убити терористів-мавп з глобальної страйком або сучасної страйком у героїчному бою. Будьте готові до майбутньої війни з безкоштовною стріляниною в битві з асасинів в якості супергероя-монстра або неймовірного супергероя, щоб знищити смертоносних злочинців і злісних древою від обстрілів снайпера або снайпера. У цій грі на виживання атакуйте ворогів вогнем безжальним снайпером-командосом в якості воєн хоробрих монстрів-супергероїв і станьте королем люті на кращому острові виживання мисливської гри. Ви повинні розколоти дерева епохи людських мавп, використовуючи свій снайпер-атаку ніндзя-воїнів-вбивць у fps Modern shooter warzone.
if (!bw_android_old) echo(‘


Ви повинні полювати на людство, яке мавпою, з 7 людськими рухами в грі на острові Островів виживання. Ця складна гра виживання має кілька критичних місій порятунку, щоб битися з пагонами джунглів як залізний ніндзя або великий герой. Стрілянина монстрів вимагає від вас виконання місії по проникненню в якості спеціального агента або військового офіцера. Не дозволяйте ворожим мавпам знати вашу присутність, просто боріться з пошуком, щоб убити вік мавп-терористів, використовуючи свою сучасну артилерію, щоб вижити, щоб захистити себе. Людський вік мавп намагається викорінити вас, тому не турбуйтеся про це, тому що ви добре навчений сердитий командос-вбивця ніндзя-воїн або легенда про ніндзя і улюблений герой виживання. У грі з примарною військової атакою вбивці є два способи супер порятунку, щоб врятувати острів. Один з них — вбити терориста мавп-лордів в тилу війни на виживання як останній командос, а другий — приховати свою присутність і зробити останній день ваших ворожих мавп, полюючи на них.

Давайте станемо супергероєм виживання джунглів і нещадно розстріляємо смертоносних мавп у захоплюючій грі. У цій грі з 3D-іграми в джунглях вам потрібно повернутися з подвоєною силою, як снайпер супергероя. Неймовірний супергерой захисника всесвіту джунглів в кращій грі Екшн дасть вам знати, що 7 людських рухів знищують загін загону мавпи. Використовуйте стратегію пошуку прихованих карт, щоб досягти секретних цілей безжальних мавп і знищити імперію епохи мавп, використовуючи тактику війни. Не наближайтеся занадто близько, щоб стріляти в супротивника для виживання. Острів просто залишається далеко, тому що ваше виживання важливо в місії порятунку. Це буде приголомшливий досвід стрільби, щоб атакувати противника в бойовій грі пригод воїна. Час пригод у джунглях починається, коли ви отримуєте кращі ідеї полювання і стрільби по вбивцям в складній грі на виживання у віці мавп. Отже, завантажте і знову зіграйте знову і знову, щоб найняти снайперські гри, щоб отримати хороше зчеплення з ним, щоб досліджувати пригоди дикої природи джунглів.

Завантажити

Android 2.3+