Asphalt: Street Storm

341Серія Asphalt продовжує зростати!
if (!bw_android_old) echo(‘


Ласкаво просимо на вулиці мегаполісів, де проходять найспекотніші гонки! На кону — ключі від суперкарів суперників, тому програвати і піддаватися тут ніхто не має наміру. Неважливо, яка погода — гонки відбудуться і в дощ, і в сніг, і в виснажливу спеку, від якої плавиться асфальт. Щоб підвищити градус напруги, ми зробили PvP гонки на чотирьох гравців, тому на вулицях точно буде жарко в будь-яку погоду!

  • ЗБЕРІТЬ КОЛЕКЦІЮ МРІЇ

Збирайте колекцію і беріть участь в гонках на автомобілях, якими колись володіли, про яких мріяли або просто чули. Вас чекають як олдскульные маслкары, так і швидкісні авто кращих виробників. Всі з ліцензії!

  • ПІДВИЩУЙТЕ СТАВКИ!

Яку стратегію ви не вибрали — невеликі ставки на кожен заїзд або уважне вивчення суперників перед тим, як поставити на кон документи на машину, вас чекають незабутні гонки на чверть милі. Ставки можна робити як в одиночній грі, так і в PvP.

  • ДРЕГ-РЕЙСИНГ З УЧАСНИКАМИ 4

Вас чекають не тільки одиночні і мережеві заїзди, від яких захоплює дух, але і унікальні гонки в реальному часі з 3 іншими гравцями. Разом веселіше!

  • СЛІДКУЙТЕ ЗА ПОГОДОЮ!

Гонки під час хуртовини вимагають граничної концентрації! Які б сюрпризи не приготувала для вас погода, будь то дощ, сніг або пекуче сонце, не губіться і тисніть на газ.

  • ДОСЛІДІТЬ САМІ СТИЛЬНІ ЛОКАЦІЇ!

Намагайтеся не відволікатися на деталізовану 3D-графіку, поки подорожуєте по найкрасивішим містах світу — Нью-Йорку, Парижу або Гонконгу.

  • ЗРОБІТЬ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ УНІКАЛЬНИМ!

Налаштуйте зовнішній вигляд і ходові якості своєї машини. У вас в розпорядженні є все необхідне!

  • ПРИГОЛОМШЛИВА ГРАФІКА

Порадуйте свої очі чудовими візуальними ефектами і потоками світла, які неможливо відрізнити від справжніх. Ми старанно попрацювали над високою якістю графіки!