Audio Recorder 2.00.35

442

Це офіційний додаток Sony Audio Recorder. З його допомогою можна легко записувати і відтворювати аудіо на смартфоні або планшеті. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для запису дозволяє без проблем записувати, припиняти і редагувати аудіо, а також швидко отримувати доступ до налаштувань запису та іншим функціям.
if (!bw_android_old) echo(‘


Завдяки додатку Stereo Microphone STM10 можна записувати аудіо чудової якості (наприклад, під час відвідин чергового захоплюючого концерту). При зйомці великим планом також можна отримати відмінний результат. Нехай важливі події звучать як можна краще.

Гарнітура Digital Noise Cancelling Headset MDR-NC31EM дозволяє виконувати бінауральну запис у високій якості і з вражаючим 3D-ефектом. Ця функція доступна тільки для пристроїв Sony Xperia™, що підтримують пятиполюсные аудіороз’єми.

Сумісні пристрої: Stereo Microphone STM10, Digital Noise Cancelling Headset MDR-NC31EM, SmartWatch SW2, SmartBand™ SWR10, SmartBand™ Talk SWR30, смартфони і планшети під управлінням ОС Android 4.1 і більш пізніх версій.

З додатком використовується аналітичне програмне забезпечення для збору і об’єднання статистики, яка допоможе нам поліпшити це додаток і свої послуги. Ці дані ні в якому разі не використовуються для визначення вашої особи.


Завантажити

Android 4.1+