Balance BY 6.0.213

219

Balance BY — зручний додаток для перевірки балансу акаунтів стільникових операторів і провайдерів. Програма перевіряє баланс грошових коштів, пільгових хвилин і трафіку. Доступний віджет 1х1.
Яндекс.ДиректПродажа скінів CSGO на Skins.СаѕһМоментально продай скіни CS:GO на cash skins. 100% Безпечно. Вхід через Steam.Дізнатися большеѕкіпсаѕһ.cash18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення

Відмінність цієї програми від інших в тому, що воно працює через ваш особистий кабінет, тобто ви зможете отримувати не тільки інформацію про поточний баланс вашого телефонного номера, але і про балансі інших ваших акаунтів. Немає обмежень на кількість акаунтів.

Додаток підтримує наступних операторів:

Росія: МТС, Білайн, Мегафон, Tele2, МГТС (Москва), Енисейтелеком (ETK), БайкалВестКом, Смартс, Волгоград-GSM (Розум), НСС, Елайн GSM (ВолгаТелеком), Шупашкар GSM (Розум), U-tel, Скайлінк, Мотив, НТК, АКОС, Апекс, Домашній інтернет МТС, Домашній інтернет Білайн;
Україна: Київстар (djuice, домашній інтернет), Білайн, Воля;
Білорусь: Velcom, МТС, Life:), МГТС, Byfly, CosmosTV, ADSL.by, Ділова мережа, Solo, Айчына, TCM, НІКС;
Інші: SimTravel.

Для роботи програми необхідний налаштований інтернет-помічник (особистий кабінет). Інформацію про його налаштування ви зможете отримати у вашого оператора.

Завантажити

Android 4.0+