Beard Photo Editor — Hairstyle 2.4

318

Beard Man, чудовий і цікавий фоторедактор, розроблений спеціально для чоловіків, додасть вам дивовижний зовнішній вигляд з фантастичними стилями зачіски і борідки. Ваші друзі будуть абсолютно вражені вашим новим зображенням.
if (!bw_android_old) echo(‘


Фоторедактор Mustache & Beard
Ви повинні задатися питанням, як ви виглядаєте, коли виростає бородою. Редактор Beard Face надає вам стенд для борідки для черевиків, щоб ви могли мати будь-яку бороду, яка вам потрібна. Ваш друг буде здивований вашою бородатої фотографії.

Редактор фото зачіски для чоловіків
У цьому зачіски для чоловіків є більш ніж 40 стильні зачіски для волосся. Ви можете змінити будь-яку зачіску, як вам подобається, довге волосся, коротке волосся, брудне волосся, кучеряве волосся і т. Д. Ви розробляєте власну стрижку.

Колір волосся
Крім того, ви можете змінити колір волосся за допомогою Hair Color Changer. Є більше 30 модних кольорів для вас, таких як Golden Red, Ocean Blue Light Blonde, Brown, Sea Green і т. Д. Це ідеальний чоловічий перукарський салон для волосся та дизайну волосся.

Фоторедактор сонцезахисних окулярів
Дивовижна колекція сонцезахисних окулярів, які доповнюють ваші волосся і вуса.

Як використовувати Чоловічі волосся Вуса Стиль Pro
• Виберіть свою фотографію з галереї або сфотографуйте з камери
• Обрізати фотографію будь-якого розміру.
• Оберіть свою улюблену бороду, волосся і сонцезахисні окуляри.
• Перетягніть його в потрібне положення, а потім Multitouch, щоб змінити його розмір або повернути його так, щоб він відповідав вашому обличчю.
• Ви можете змінити колір волосся і вусів.

Завантажити

Android 4.2+