Best Anime HD PIN Lock Screen 1.0

413


Найкращі аніме HD — PIN Lock Screen.
if (!bw_android_old) echo(‘

Додаток яке сподобається всім любителям аніме. Чудова колекція красивих картинок персонажів мультфільмів аніме. Вибирайте яку саме картинку ви поставите на фон блокування. І вибирайте спосіб блокування який вам більше подобається!
Більша частина аніме-серіалів — це екранізація японських коміксів — манги, втім є і екранізації книг, а також повністю самостійні роботи.
Аніме — це анімація зроблена тільки в Японії, тому твори в анімешні стилістиці, але створені в інших країнах не є аніме. Наприклад Аватар — Легенда про Аанга.
Перші японські анімаційні фільми були маленькі — від однієї до п’яти хвилин, і робилися вони художниками-одинаками, які намагалися відтворювати ранні досвіди американських і європейських аніматорів. Також особливістю раннього аніме можна назвати те, що у героїв було по чотири пальці. Це давня, ще американська традиція, пов’язана з тим, що чотири пальці простіше малювати, і виглядають вони краще. Однак згодом стандартом стали п’ять пальців, оскільки цього вимагали організації, захищали права однієї з верств населення — буракумин.
За майже сторічну історію аніме пройшло довгий шлях розвитку від перших експериментів у анімації, фільмів Тедзукі нинішньої величезної популярності в усьому світі. З роками сюжети аніме, спочатку розрахованого на дітей, ставали все більш складними, проблеми, що висвітлюються, все серйозніше.
З’явилися аніме-серіали, розраховані на підліткову аудиторію — юнаків і дівчат тинейджерського віку. Ці серіали знайшли фанатів і серед дорослих, а в окремих випадках навіть літніх людей. У своєму розвитку аніме має наздоганяти мангу, яка зародилася набагато раніше і до того часу вже завоювала популярність серед населення Японії.


Завантажити

Android 4.0.3+