Binge і nightdive studios знімуть серіал по system shock

4

Платформа трансляції ігрових розваг binge запуститься в 2022 році. Вона вже оголосила про те, що одним з перших її проектів стане серіал по ігровій франшизі driver. Тепер компанія анонсувала серіальну екранізацію науково-фантастичного пригодницького екшену system shock.

Джерело: binge

Дія оригінальної system shock розгортається на станції «цитадель» в 2072 році, де безіменний хакер стикається з кіборгами – і роботами-вбивцями, жахливими мутантами і злим штучним інтелектом на ім’я shodan, який прагне захопити владу над землею.

В даний час студія nightdive веде розробку ремейка system shock і ремастера system shock 2. Її генеральний директор стівен кік (stephen kick) і директор з розвитку бізнесу ларрі куперман (larry kuperman) будуть виконавчими продюсерами екранізації, а головний контент-директор binge аллан унгар (allan ungar) — продюсером.

“я завжди вважав, що екранізація system shock з живими акторами стане ідеальним засобом для переказу несамовитої історії станції “цитадель” і її іі, який піддає екіпаж неймовірному жаху, — додав кік. – ми дуже раді бачити, як талановита команда binge втілює system shock в життя жахливо реальними і новими способами».

” system shock-це культова франшиза, яку гравці обожнюють більше двох десятиліть, і серія, яка допомогла переосмислити шутери від першої особи — – сказав ангар. – ми дуже раді зробити все правильно з точки зору франшизи і жанру, втіливши в життя system shock. Будьте готові до shodan”.