Blizzard тре сексизм з wow: прибирає еротику, редагує» образливий ” код і видаляє жарти про члени

25

Видавець вирішив, що вульгарності немає місця в world of warcraft. Але як відвертий контент взагалі з’явився в грі?

Витоки творчості письменника відомі і очевидні. Провідні дизайнери ще старої blizzard north черпали натхнення в нішевих коміксах і, побічно, в вінтажних ілюстраціях від художників на кшталт бориса валледжо, френка фразетти або кріса ахіллеоса. На виході вийшла гримуча і легко впізнавана суміш з вульгарної еротики, відвертих тем і пародійно-гіпертрофованого візуалу.

Современнаяblizzard напевно втомилася чистити цю спадщину, застаріле і викликає кривотолкі у фанатів, які злегка відвикли від звичних для фентезі 80-х років рис. Наприклад, пару років тому видавець сором’язливо прикрив груди джайни і декількох інших персонажів в hearthstone, щоб ті не виглядали як календарні картки для солдатів. І вимарали порівняння сільвани з видатною самкою собаки з вуст гарроша в world of warcraft . А суккубу на одній з карток поміняли на демона-собаку.

Недавній скандалblizzard повернув у стрій цензорів. Почали вони з винищення імен розробників, звільнених на тлі скандалу. Продовжилася чистка видаленням расизму-викинули слово “зеленошкірий” з world of warcraft. Потім були перейменовані досягнення з відсиланнями на ” my sack is gigantique “(жарт про мошонку)і ” bros. Before ho ho ho’s “(про жінок з низькою соціальною відповідальністю) змінені на «my storage is gigantique» і «holiday bromance».

Не зупиняючись, розробники перейменували предмет «the “d” ring» і виключили з опису згадка ерекційного кльца; змінили назву «tweedle’s tiny package» (маленький причиндал) на «tweedle’s tiny parcel»; поміняли «wirt’s third leg» (це була одночасно відсилання до diablo і члену) на southsea lamp.

До нового патчу припала ще одна зміна-в коді world of warcraft дослідники знайшли згадку blacklist, тобто чорного списку. Щоб нікого не образити, розробники поміняли blacklist і його похідні на нейтральний blocklisted. Зміну відзначили користувачі з тематичного розділу реддіта. Природно, модератори швидко закрили коментарі.

Мабуть, на цей момент закінчилися можливості пошуку по базі даних різних сумнівних. Після пари тижнів вивчення гри, blizzard знайшла в грі пряму еротику! на картинах в притулках гільдії розбійників і в штабі шру опинилися еротичні картини з жінками. Одну картинку розробники перемалювали, іншу змінили на натюрморт. Фрукти виявилися бажаніше скромною відсилання на тиціана.