Букмекерська контора ggbet

2-6-2021
Картинки по запросу "Букмекерська контора ggbet"

Букмекерська контора ggbet

 

Ggbet-букмекерська компанія, що пропонує бетторам найширший розпис на кіберспорт. Букмекерська контора ggbet працює на ринку снд з 2016 року. Крім розділу ставки на кіберспорт, представлена спортивна лінія з середньою розписом. Докладний огляд проекту представлений на нашому сайті. Також хочемо вам порекомендувати https://ggbet24.com/ ставки в БК Ggbet . 

Лінія та варіанти ставок

Букмекер пропонує середню лінію. Оператор пропонує на вибір популярні кіберспортивні дисципліни з топовими спортивними змаганнями. Найбільшою популярністю користуються такі ігри, як cs: go, dota 2 і league of legends. На сайті також можна знайти близько 20 класичних видів спорту, серед яких є і екзотика: дартс, регбі, австралійський футбол, шахи.

Якість розпису-середня. При проведенні хайпових поєдинків адміністрація публікує до 10 проміжних результатів. Затребувані маркети-точний рахунок по картах, гандикап, тотал і спеціальні маркети в кіберспорті (перша кров, фраги та ін.), а також фори, результати, тб, тм та інші в спортивній лінії. Представлені популярні внутрішні та міжнародні чемпіонати. Матчі других дивізіонів розписані слабо.

Коефіцієнти та маржа

Ggbet публікує середні коефіцієнти, відрізняючись досить високими котируваннями на топові події. При проведенні самого топового кіберспортивного події виставляється маржа на рівні 5-8%. А ось в змагальні дні найбільшого турніру з dota 2, під назвою international, значення коливається в межах 5% в прематчі. Приблизно таке ж значення актуально і для заходів в грі league of legends.

При розгляді інших категорій можна помітити маржу на рівні 6-10 відсотків. При наявності рівнозначних подій величина приблизно ідентична. Перевага полягає в підтримці відеотрансляцій у високій роздільній здатності. Більш висока маржинальність в лайві.

Мобільна версія ggbet

Бк має власну мобільну версію з урізаним дизайном. Підходить і для користувачів смартфонів і ноутбуків, у яких повільно завантажується повна версія. При укладанні парі з планшета або смартфона відбувається автоматичне завантаження мобільної верстки.

Меню, що випадає складається з основних розділів: ставок на спорт, кіберспорт, промо-кампанії, новини та основна інформація про організацію. Головна сторінка містить інформацію про аутрайтах, найближчих зустрічах і результати вже проведених поєдинків.

Мобільний додаток для смартфонів / планшетів на android можна знайти на сайті букмекерської контори. Завантажити ggbet на айфон вийде на сервісі app store. Всі функції особистого кабінету доступні і на мобільному софті, тому поповнити рахунок, зробити ставку, вивести кошти, зв’язатися з саппортом, змінити персональні дані можна за допомогою мобільного гаджета.

Бонусна політика букмекерської контори

Власникам персональних акаунтів бк пропонує набір бонусів. До кожного додається докладний опис, правила використання.

  • вітальний бонус. Відповідно до умов програми, мінімальна сума першого депозиту повинна становити 500 рублів. Максимальна величина винагороди-10 тисяч рублів. Наявність бездепозитного заохочення не передбачено. Щоб стати повноправним учасником акції, все одно доведеться внести грошові кошти на особистий обліковий запис. Відіграш ведеться через бонус-ставки, коефіцієнт яких повинен становити мінімум 1.75. Конвертація в реальний баланс можлива при успішній прокрутці подарованої суми в 14-кратному розмірі. Актуальність пропозиції зберігається протягом 14-ти днів з моменту поповнення балансу.
  • промокодом. Щоб отримає додаткове заохочення до балансу, потрібно знайти в інтернеті промокод (комбінацію букв, слово або фразу. Як правило, їх пропонують сайти-партнери, відеоблогери, офіційні групи букмекера, іноді основний портал бк (тільки для зареєстрованих користувачів). Гравець, задіявши промокод, отримає грошові бонуси на окремий рахунок. Для переказу коштів на основний фінансовий рахунок потрібно проставити призові 20 разів, протягом двох тижнів з моменту нарахування, з коефіцієнтом, зазначених в умовах відіграшу.