Bus Simulator 2017 1.2

115


Bus Simulator 2017 — раді представити Вам гру симулятора, в якій Ви будете: воЕкшн таксі, воЕкшн маршрутки а також воЕкшн автобуса.
if (!bw_android_old) echo(‘


Виконуйте різні завдання і їздите за великим відкритого світу за визначеним маршрутом, збирайте людей і развозите їх по зупинкам — воЕкшн автобуса.
У грі Вам представлено понад 8 видів різних автобусів, мінівен, таксі, ікарус, тролейбус, автобус та ін., симулятор автобуса.

Геймплей:
На старті гри Вам даються гроші на покупку одного автобуса з обмеженою кількістю пасажирських місць, Вам потрібно виконувати завдання, заробляти гроші і стежити за вашою машиною, адже вона може ламатися, бруднитися і у неї закінчується паливо. Після кожної поїздки рекомендуємо помити, відремонтувати і заправити Ваш автобус, маршрутки або мінівен, симулятор автобуса
Як тільки Ви зберете потрібну кількість грошей, то Ви зможете купити новий автобус у якого більша кількість пасажирських місць, що дасть вам можливість перевозити більшу кількість людей, тим самим більше заробляти, воЕкшн автобуса Bus Simulator

Особливості гри:
— Великий вибір транспортних засобів;
— Великий відкритий світ;
— Реалістична фізика;
— Реалістичний геймплей.


Завантажити

Android 4.1+