Car Visor 3.0.5

235


Відеореєстратор працює у фоновому режимі і не перешкодить використовувати телефон для звичайних в дорозі цілей (навігація, прослуховування музики та ін). Невелика плаваюча іконка буде відображати інформацію про те, що додаток функціонує і записує все, що відбувається на дорозі.
if (!bw_android_old) echo(‘


На відміну від альтернативних програм, Car Visor (Кар Вайзор) зЕкшн снює запис сверхширокоформатного відео 21:9, при цьому Ваш телефон закріплений у тримачі (крэдле) в звичному і зручному для Вас вертикальному положенні.

Вам не потрібно більше закріплювати телефон тримач під жорстко заданим кутом — Car Visor сам виміряє і обчислює кут нахилу і автоматично скадрирует зображення оптимальним чином.

Крім постійної запису дорожньої обстановки попереду, додаток зЕкшн снює вимірювання географічних координат Вашого автомобіля з використанням ГЛОНАСС/GPS, швидкості руху, курсу і пропалює (впечатывает в зображення) цю інформацію в кожен записуваний кадр, достовірно фіксуючи параметри Вашого руху і точний час (+- 1 сек, UTC+0) виникнення можливого інциденту.

Оскільки система ГЛОНАСС на території РФ є офіційно використовуваним джерелом інформації про місцезнаходження і параметри руху транспортних засобів, інформація про координати, отримана Вашим телефоном з використанням цієї системи, є доказом того, що запис вівся саме в цей час і саме в цій геопозиции, суттєво посилюючи доказову спроможність одержуваних відеозаписів.

У Російській Федерації відповідно до 114-ФЗ, ст. 26.7, передбачено обов’язковість зарахування матеріалів відеозйомки в якості доказів у справах про адміністративні правопорушення, що визначає необхідність об’єктивної і постійної фіксації дорожньої обстановки при управлінні автомобілем. Об’єктивність фіксації, згідно правозастосовчій практиці, слід підтверджувати додатково. У разі використання Car Visor додатковими джерелами підтвердження є GPS-координати на кадрі, які неможливо вилучити з кадру без пошкодження. Цій функції немає в альтернативних рішень, оскільки вони записують інформацію не в полі кадру, або у вигляді метаінформації або у вигляді окремих файлів субтитрів. Ці файли дуже легко замінити, отже їх доказова спроможність є дуже низькою.

Більш того, додаток обчислює для кожного кадру цифровий підпис і пропалює її на полі кадру. Вбудована функція перевірки запису дозволяє встановити автентичність запису і довести її достовірність. Це додатково посилює вагомість отриманих з використанням Car Visor свідоцтв дорожніх поЕкшн , оскільки істотно ускладнює підробку вмісту записів.

В процесі установки в утримувач, програма автоматично обчислює кут нахилу телефону і компенсує цей нахил шляхом зміни кута спостереження (візування) камери на горизонт для найбільш повної фіксації дорожньої обстановки.

Додаток реалізує алгоритми з виконанням обчислень в режимі реального часу, тому для роботи потрібен телефон з версією Android не нижче 4.4 і з фронтальним FullHD-камерою. Рекомендована кількість ядер процесора — не менше 4, частота — від 1,2 ГГц.

Зазначені вище ключові функції, а саме:
— робота в зручному вертикальному положенні телефону;
— відстеження горизонту і корекція кута спостереження;
— запис на полі кадру в режимі реального часу GPS координат і часу;
— обчислення і запис на полі кадру цифрового підпису для контролю достовірності

роблять Car Visor самим просунутим відеореєстратор для Android з наявних в даний момент на ринку.

Завантажити

Android 4.4+