Чого чекати від Red Dead Redamtion 2 ?

235

Red Dead Redamtion2 – вийде вже в наступному місяці. Її вже називають найбільш ексцентричним експериментом Rockstar.

Нагадаємо, що не так давно вони випустили свого дітища. Хоч вихід цієї гри зовсім близько, розробники годують нас інформацією про своє майбутнє хіті в маленьких, але при цьому цікавих дозах. Так, сьогодні вони повідали нам про містах, де відбуватиметься основне оповідання.

Тримаючи на руках всю наявну на даний момент інформацію, ми вирішили структурувати її, щоб описати, чого нам чекати від наступної RDR.

Від шахтарського містечка до торгового шляху

Почати варто з останньої інформації. На офіційній сторінці гри нам представлено 7 міст, в яких буде розгортатися основна компанія. Сказати, що вони контрастні – нічого не сказати. Всі відрізняються атмосферою і лором. Так, наприклад, південний Родос є містом, де вже багато років воюють дві сім’ї Брейтуэйтс і Грейс, з-за яких він постійно знаходиться під перехресним вогнем.

Шахтарське містечко Аннесбург – місце, де у важкому поту за копійки працюють шахтарі. Багато чоловіків померли, працюючи і переправляючи вугілля по річці Ланнешее. Є й такі міста як Валентайн – куди стікаються бандити, торговці і аукціонери, щоб підняти грошей і просто повеселитися або Сан Діас, цитата: «Плавильний котел культур і людей, де бізнесмени, світські люди, матроси, робітники, бідні і злодії всі живуть пліч-о-пліч».

Мерзенна дюжина

Коли у вас запитають, скільки головних героїв у RDR 2, більшість назве Артура Моргана, Джона Марстона, і Датча ван дер Лінде. Здавалося б, ось вони – наші прописані герої, з якими ми проживемо гру, проте немає. Рокстары у своєму твітері заявили, що нас чекає 23 персонажа навколо яких і буде крутитися сюжет. Перейшовши за посиланням ви можете ознайомитися з кожним з них, дізнатися його ім’я, а також прочитати цитату, що характеризує героя.

У грі буде технологія euphoria

Якщо коротко, то це технологія анімації тривимірних персонажів, яка повністю імітує їх. Тобто відтворює тіло, м’язи і рухово-нервову систему, а не просто порожню оболонку з каркасів з фізикою ганчір’яної ляльки. Завдяки цьому персонажі виглядають реалістично і не «размякают», ніби справді мають вагу. Якщо ви прихильник реалізму – то для вас це плюс.

Інтерактивність

Крім того, що величезний відкритий світ гри опрацьований до дрібниць: різні анімації, деталізована графіка, хороша гра зі світлом, увага до населення пустельного оточення – він дуже інтерактивний відносно людей і тварин. У вас є меню взаємодії, завдяки якому ви можете переконувати, вітати людей, направляти на них зброю для залякування і т. д.

На полюванні доведеться обережно застосовувати навички мисливця, а потім з розумом все зберігати, використовувати для майбутніх потреб.

Кулачні мордобої

Здавалося б, у якій грі їх немає? Але саме в RDR 2 створюється враження, що ви дійсно б’єтеся в брудній, спітнілою рукопашної, в якій є напруга. З цієї механікою розробник чимало заморочился, раз приділив їй таку велику увагу в трейлері.

Мужик і його кінь

Багато часу доведеться приділити вибудовування тісному зв’язку з конем. Як розповідали самі розробники, ця механіка(дозволимо собі назвати це рівнем синхронізації) відіграє дуже важливу роль в геймплеї. У грі коня ведуть себе як справжні, а справжні коні – дикі тварини, які не згодні слухати вас за вашу примхи.

Зброя

Якщо вірити Rockstar, то вони приділили багато часу моделювання зброї. Нібито кожна гармата унікальна, і істотно відрізняється від інших віддачею, потужністю і технічними характеристиками. Знаючи цю студію, не варто вважати це дешевим трюком, і якщо розробники кажуть – значить, ми побачимо дійсно щось нове.

Світ дикого заходу

Якби RDR 2 була фільмом, то був би роуд муві. Подача сюжету в грі відрізняється від багато чого, що ми бачили. Ми подорожуємо своїм великим бандитським табором. Крім того, що нам дають можливість насолоджуватися пересуванням за великим відкритого світу, де ми вільні робити що завгодно і взаємодіяти з чим завгодно – ми отримуємо та двигун сюжету. Наші персонажі подорожують, поки ви біжите з міста.

Так вони постійно будуть мати приводи для взаємодії. Нам дають світ, де ми можемо відігравати роль, в якому немає завдань за типом чек листа, як в багатьох інших іграх. Ви просто досліджуєте світ, паралельно освоюючи сюжет.

А що ПК?

Це всього лише чутки, але є велика ймовірність, що гра вийде на ПК, але пізніше, як це було з GTA 5. Хоч офіційно RDR2 позиціонується як ексклюзив для консолей, один з користувачів редита відшукав в резюме колишнього програміста Rockstar рядок, що він працював не тільки над консольної, але і над ПК-версією гри. , який відшукав профіль цього розробника і ту саму рядок про ПК версії гри в його резюме.

Оцінити, чи дійсно Red Dead Redamtion 2 стане новий хітом від Rockstar ми зможемо 26 жовтня.

Джерело: http://proplay.com.ua/