Чутки: avowed ще не досягла альфа-версії і може бути показана до e3 2022

5

Портал windows central з посиланням на власні джерела поділився інсайдерськими подробицями фентезійної рольової гри avowed від microsoft і студії obsidian entertainment.

Джерело зображень: xbox

За словами старшого редактора windows central джеза кордена (jez corden), в даний час гра досі знаходиться в препродакшені, але рухається до робочої альфа-версії з основними геймплейними механіками.

” думаю, є хороший шанс побачити avowed в робочому стані до e3 2022, враховуючи якість побаченого мною контенту, якому вже тоді могло бути кілька місяців», — заявив корден.

Корден також допустив, що avowed можуть показати в кінці року на the game awards

Події avowed розгортаються в світі pillars of eternity і, якщо вірити інформаторам кордена, в нову гру з рольової серії перекочують деякі заклинання, вороги, вогнепальну зброю і зачарование.

Що стосується геймплея, то в avowed нібито з’явиться кілька класів персонажів, бойова система з ” горою заклинань» і парною зброєю (як в skyrim), руйнується оточення, а також більш яскравий візуальний стиль в порівнянні з the elder scrolls від bethesda.

Дві руки, якщо вірити кордену, доведеться використовувати для створення найбільш потужних заклять

Корден додав, що avowed базується на вдосконаленому движку the outer worlds і позиціонується як варіація на тему the elder scrolls від obsidian entertainment.

Avowed створюється для pc, xbox series x і s. Офіційних термінів виходу у гри поки немає. За інформацією інсайдера sponger, проект запропонує чуйний відкритий світ, динамічну погоду і просунутий редактор персонажа.