CIA Agent Shooting School Game 1.2

215Агент ЦРУ школа стрільби
if (!bw_android_old) echo(‘

Будьте кращий снайпер вбивця агент ЦРУ.

Ворог проник у нашій країні з важкою силою буде бомбити і стріляти на наших бункерах і фронтових баз. Це було несподівано, що противник почав це порушення мирного договору і показав цю терористичну особа. Ми зіткнулися з великою втратою, як сотні наших солдатів армії були вбиті в ході цього нападу і битва почалася. Наші снайпери прийняли відповідні заходи, але їх бомбардування і обстріл був важким, що наші солдати не могли прийняти відповідні заходи належним чином. Для того, щоб прийняти відповідні заходи нам потрібен час, і це був не наш шанс.

Солдат! Зараз настав час, ми робимо секретну підготовку нашого батальйону, який буде боротися з цим боягузом сили, які нападали з рідної землі. Уряд не знає про цю таємницю навчання відбувається в секретному військовому таборі. Оскільки це навчання стрільбі, спецслужби знають про цю секретної місії. Місія повинна бути завершена і виконана в ідеальний спосіб. Цей час ми готуємо наші снайперські стрільців, які готові отримати найважче навчання і бути готуватися до бою з іншим важким зброєю та знаряддями. Будь то піхота, кіннота, обладунки або допоміжні підрозділи, ми повинні бути в тонусі. У вас є різні місії і задачі, щоб завершити протягом даного часу. Ви будете прагнути, удар і стріляти ковзання, переміщення, літаючих і живі об’єкти у вашій підготовки зйомки. Кращий досвід, щоб бути безжальним снайперський шутер. Бути жорстоким немилостиві шутер.

Ви би бути навчений, щоб вдарити снайпер убити ворожих солдатів. Зробіть крок назад і відправити їх у пекло. Це останній бій, після якого ви б дали данину в якості героїв нації. Ніколи не здавайся. Будьте один кожен дивиться на. Снайпер страйк є єдиним способом ви можете вбити їх на бункерах і танки. У нас є зброя, залізні танки, гармати і кращі снайпери. Тепер ви повинні бути кращим снайпером шутер, щоб убити сили противника. Ассасин атакуючих солдатів і дати їм урок. Ассасин будь-якого, хто приходячи ваш шлях або ви бачите на лінії контролю. Це секретний агент, напад на ворога, який держава не знає.

Особливості
Дивовижні 3D оточення
звукові ефекти Реальне життя
Для виконання місії
захоплюючих рівнів,
Декілька видів зброї, щоб використовувати
Секретні тренування гра інтелекту


Завантажити

Android 2.3+