Crysis remastered trilogy-розробники оголосили дату релізу

36

Студія-розробникcrytek оголосила дату релізу збірки crysis remastered trilogy. Іграбудет доступна з 15 жовтня на пк (epic games store), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x|s і nintendo switch. Також повідомляється, що пк-версія шутера буде тимчасовимексклюзивом egs.

Збірникcrysisremastered включатиме в себе crysis remastered, crysis 2 remastered ісгуѕіѕ 3 remastered. Шанувальники франшизи зможуть придбати будь-яку з ігор поотдельности в день релізу трилогії.

Також crysisremastered trilogy отримає фізичне видання для консолей xbox і playstation,а в роздрібний продаж для nintendo switch надійде окремий випуск crysis: remastered – в ньому крім картриджа можна будетнайти ексклюзивну бонусну картку з артом. Крім того, двадцять карт сконцепт-артами будуть підписані членами команди розробників і рандомно вкладені в перші замовлення switch-версії гри.

Трилогія crysisremastered оптимізована і поліпшена для консолей наступного покоління – якщо орігінальниеігри раніше могли похвалитися роздільною здатністю 720p і швидкістю до 30 кадрів всекунду, то тепер на xbox series x і ps5 ремастери відтворюються в форматеот 1080p до 4k зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Крім істотного збільшення продуктивності, crysis remastered trilogy відрізняється поліпшеним освітленням і візуально вдосконаленими персонажами, зброєю і навколишнього середовища, а також текстурами високої чіткості.