Cute Pocket Pets 3D 1.0.2.0

254
Гра Cute Pocket Pets 3D пропонує вам завести милого вихованця в своєму смартфоні або планшеті. Добре дбайте про віртуальному вихованця, придумайте йому кличку, виберіть вигляд свого вихованця, а також Ви можете поміняти його колір і особа. Зробіть його частиною свого повсякденного життя. Грайте зі своїм вихованцем і дивіться як він отримує нові рівні!
if (!bw_android_old) echo(‘


Одягайте свого віртуального вихованця в різну одяг і речі — у гардеробі ви знайдете різні предмети, які допоможуть надати йому оригінальний зовнішній вигляд. Облаштуйте будинок для свого милого вихованця. Грайте з ним, і він неодмінно стане частиною Вашого життя.

Особливості:
— Грайте в різні міні-ігри: «Увернись-Від М’яча», «Влучний Кидок», «Злови Монетку» та багато інших! Вигравайте монети і отримуйте досвід, і задоволення!
— Прокачайте свого милого вихованця: грайте з ним, годуєте його укладайте спати в ліжечко.
— Дайте волю уяві: створення власного унікального милого вихованця, за допомогою різних комбінацій забарвлення, очей і одягу.
— Виберіть одного з семи унікальних милих вихованців: Ведмежа, Кошеня, Щеня, Лисеня, Панда, Курча і Зайченя.
— Заробляйте досвід і монети в міні-іграх, допоможіть своєму милому вихованцеві прокачатися до максимального рівня.
— Можливість грати в одиночні (offline) і мережні (online) міні-ігри. Ви зможете грати самі, а можете грати з іншими гравцями, змагаючись з ними і отримуючи задоволення від спільної гри!
— Змінюйте зовнішній вигляд свого вихованця: різні аксесуари, одяг та екіпіровка доступні в гардеробі.
— Купуйте різну меблі і предмети інтер’єру для свого вихованця, щоб він зміг швидше відновлювати свою енергію і частіше грати в міні-ігри!


Завантажити

Android 4.1+