Дайджест ігрових новин останнього тижня вересня від CADELTA. Частина два

124

Кассандра головний герой – AC:Odessey, крос-плей для Playstation 4, демо WoW Classic – докладніше про це та багато іншого в останньому дайджесті вересня.

ми розповіли про можливість випуску RDR 2 на ПК, закриття студії Telltale Games і микротранзакциях в DMC 5, але на цьому тижні ще є, що розповісти.

Sony ввели крос-плей для Fortnite


Фотографія Sony ввели крос-плей для Fortnite

Ком’юніті дуже довго вимагало від компанії зробити це, і Sony все-таки зважилися. У підсумку недавно стала доступна бета Fortnite на Playstation 4, яка підтримує загальний прогрес, геймплей і покупки для Playstation 4, XboxOne, Nintendo Switch, IOS, Android, Windows і Mac.

У свій час багато геймери звинувачували Sony в тому, що вони гальмують ігрову індустрію. Гендиректор компанії зробив заяву, що це сильне зміна політики компанії, яка стане новим кроком для неї.

Це спричинило за собою те, що геймери почали задавати питання Bethesda, з приводу крос-плея в Fallout 76, адже вони казали, що були б раді зробити проект таким. У відповідь компанія в особі Піта Хайянса заявила, що, цитата: «Fallout 76 не буде підтримувати крос-плей по рядку причин, і я поняття не маю, чи буде він в принципі».

Нас чекає ремастерінг Castalvania

Castalvania Rondo of Blood 1993 і Castalvania Symphony of the Night 1997 вийдуть як ремастерінг на Playstation 4 під назвою Castlevania Requiem. Перевидання буде працювати через вшитий емулятор. З поліпшень нас чекає картина в 4К, задіяння аналогового стіки з вібрацією і динамік від dualshok. Чекати гру варто 26 жовтня.

Кассандра буде головним героєм в AC: Odessey

Кассандра будет главным героем в AC: Odessey
Фотографія Кассандра буде головним героєм в AC: Odessey

Не дивлячись на можливість вибрати героя, Ubisoft зробили заяву, що головним персонажем є Кассандра. Як наслідок. це подарує гравцеві більше можливостей у діалогах, зробить їх різноманітніше, крім того можливостей в геймплеї більше.

Алексиос буде лише другорядним персонажем, якого додали в гру як варіативність, характерною для RPG. Самі розробники заявили, що хоч і хотіли залишити тільки дівчину, з їхнього боку було б неправильно обділити гравців таким вибором. Можна сміливо сказати, що Юбисофт викотили нам проект з жіночим персонажем.

Facebook представив Oculus Quest

Компанія твердо впевнена, що за віртуальною реальністю майбутнє, тому презентувала світу новий шолом віртуальної реальності Oculus Quest. Пристрій повністю автономне і працює від батареї, в ньому є датчики, запам’ятовуючі інтер’єр кімнати користувача, які будуть попереджати, якщо вони підійдуть до стіни або перешкоди. Крім того, шолом сходу отримає 50 ексклюзивів серед яких Vader Immortal. Вартість – 400 доларів.

Зібрана демо версія WoW Classic

Точніше майже зібрана, зате в неї можна буде пограти з 2 листопада одразу після відкриття виставки BlizzCon 2018. Але не поспішайте радіти, пограти в неї зможуть тільки ті, хто купить віртуальний або справжній квиток на саму виставку. Ціна квитка – 1500 рублів.

Бета версія Fallout 76

Бета гри вийде раніше, ніж планувалося – 23 жовтня для Xbox One і 30 жовтня для Playstation 4 і PC. Але(знову) не поспішайте радіти…Доступ до неї можуть отримати тільки ті, хто зробив попереднє замовлення гри.

Випробування в беті будуть проводитись в форматі стрес тесту, сервера будуть запускатися тільки на 4-8 годин на добу, щоб перевірити гру на міцність і оптимізувати. Зате нам обіцяють повний, не обрізаний контент. Якщо гра покаже себе добре, весь набутий гравцями досвід перенесеться в оригінальній версії гри.

Нагадаємо, що гра вийде 14 листопада.

Microsoft додадуть для Xbox Опе підтримку клавіатури і миші

Це відбудеться найближчим часом. Першим проектом, який можна буде випробувати з новим способом управління буде Warframe. На відміну від інших емуляторів підтримка «клавомыши» була закладена у саму гру спочатку.

Додавати в гру підтримку чи ні – кожен розробник вирішує сам, оскільки це може вплинути на баланс в управлінні, адже класичне комп’ютерне управління дає більшу перевагу для гри. Сама коробка від Microsoft розпізнає більшість сучасних клавіатур і мишей.

Джерело: http://fuck-hack.com/