Дайджест ігрових новин від CADELTA за перший тиждень жовтня. Друга частина.

293

Королівська битва в AC Odyssey, Skywind і нові звістки про Cyberpunk 2077 – читайте про це та багато іншого в нашому сьогоднішньому дайджесті новин.

До речі, як ви бачите з назви – це друга частина нашого дайджесту, але ми радимо вам почати знайомство з новинами тижня з .

У Skywind з’явився новий трейлер

Автори модифікації Skywind, яка переносить третю частину сувоїв Morrowind на движок Скайріма випустили новий трейлер свого дітища. Трейлер має назву «Падіння дому Дагот». Нагадаємо вам, що Дагот Ур – головний антоганист третин TES. У трейлері про цю подію розповідає нам Дагот Эндус, який озвучений Райаном Купером, а авторами музики є Фредрік Джонассон і Герберт Мец.

Оголошена дата релізу The Quiet Man

З незрозумілих причин поле анонса на ігровій виставці Е3 проект просувався в Японії, зникнувши з поля зору решти світу. Від японського відділення Square Enix і надійшла новина про те, що реліз проекту запланував на 1 листопада 2018 року в Steam і на PS4.

Гра є інтерактивним кіно(або ж кінематографічний досвід) про глухонемом хлопця, який шукає викрадачів своєї дівчини. Загальний ігровий процес – 3 години.

Федерація комп’ютерного спорту Москви організовує турнір

У ньому представлено 9 дисциплін: Dota 2, Starcraft, Quake Campions, Heroes of the Storm, World of Tanks, Project Cars 2, FIFA18, CS:GO і Heartstone. Загальний призовий фонд від федирации становить 500 тисяч рублів.

Переможців крім грошей буде чекати можливість представляти країну на міжнародній арені. 13 жовтня буде старт турніру, поетом якщо у вас є бажання взяти участь, зареєструватися та подати заявку ще не пізно. Більше інформації на вас чекає на сайті ФКСМ.

Новий трейлери Darksiders III

THQ Nordic випустили трейлер в якому нам представлено силу Люті, де вона кришить ворогів один за одним.

Крім того, розробники виклали запис бою головної героїні з Лінню – членом плеяди смертних гріхів. Лінь сидить у кріслі і тільки через кілька ударів ми змушуємо її битися своїм животом.

У Assassin’s Creed буде королівська битва

Однак у нього є пара нюансів. В першу чергу вона не є мережевим режимом. Битися нам належить проти 99 ворогів, якими керує комп’ютер. Самі вороги будуть битися один проти одного. Також битва є місією, яка відкриється на острові Меллас після досягнення гравцем 45 рівня. Набирати охочих на цьому острові буде персонаж на ім’я Дракиос . Сама битва носить назву: «Змагання Великий Суперник».

Джерело: http:///