Дайджест новин ігрового світу останнього тижня вересня від CADELTA

248

Закриття Telltale Games, микротрнзакции в DMC 5, RDR 2 і ПК – ці та інші новини з гейминдустрии ви дізнаєтеся у нашому дайджесті.

ми розповіли про нову Лару Крофт, грі від Елайджа Вуда і дещо про Гвинт. Тепер же сам геній порадував нас новим трейлером Death Stranding і вихід RDR 2 зовсім близько, так що буде цікаво.

Новий трейлер Death Stranding

Почнемо з приємного. Знову Tokio Games Show і знову новий трейлер, але на цей раз Death Stranding. У хвилинному трейлері нам показали Троя Бейкера, який буде озвучувати, мабуть, головного антагоніста гри.

Трейлер не дав більшого прояснення в сюжеті, а тільки змусив фанатів ще більше гадати, ким є людина в золотій масці, який може закликати з чорної субстанції звероподобное істота.

Студія Telltale Games закривається і масово звільняє співробітників

Причиною тому, як виявляється, не фінансова успішність всіх великих проектів студії. Як повідомив сам розробник, прибуток студії принесли лише Minecraft: Story Mode і 7 Day to Die, де компанія виступав тільки видавцем. З інших великих франшиз повноцінно окупити і принести прибуток зміг лише перший сезон The Walking Dead.

Останні епізоди The Walking Dead: Final Season, закінчуючи історію Клементини, опинилися під питанням, оскільки ще не закінчені. Однак нещодавно представники студії у твітері заявили, що у них є декілька партнерів, зацікавлених у тому, щоб закінчити франшизу. Подробиць на рахунок цього поки немає, як і того в якій формі гра буде закінчена.

В цілому ситуація на студії сумна. 21 вересня Директора повідомили 225 співробітникам (90% від усієї студії), що вони звільнені, та у них є 30 хвилин, щоб покинути будівлю. Як наслідок, колишній співробітник Верне Роберт подав на керівництво до суду, заявивши, що згідно з трудовим кодексом, компанія зобов’язана повідомити співробітникам про звільнення за 60 календарних днів до закриття. У позові він вимагає від компанії виплатити всім звільненим грошову компенсацію, яку вони могли б заробити за 60 днів.

На даний момент у компанії залишилося 25 осіб, що працюють над Minecraft: Story Mode для Netflix і договорів з партнерами на рахунок епізодів про Ходячих.

Більш детально історію ми розповідали у статті окремо

Анонс Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy

Сарсом оголосили про те, що збираються випустити ремастерінг серії візуальних новел про адвоката Феніксі Райта на Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch і РС. Ремастерінг містить в цілому 14 епізодів з трьох оригінальних частин Phoenix Wright: Ace Attorney, Phoenix Wright: Ace Attorney – Justice For All і Phoenix Wright: Ace Attorney – and Trials Tribulations.

Нагадаємо, що це серія ігор, вийшла ще для Gameboy Advance, де ми приймаємо на себе роль адвоката, якому потрібно домогтися виправдання для своїх клієнтів, розслідуючи злочин і захищаючи їх у суді.

З поліпшень гра буде містити розширені налаштування, перероблений інтерфейс, гортання тексту і нову картинку. Дата релізу в Японії -30 березня 2019, у світі – початок 2019.

Реліз Pathfinder Kingmaker

Вітчизняний відповідь Pillars of eternity вже вийшов, і знайти його можна на Mail.ru, Steam і GOG.com. Це класична партійна RPG, яка створювалася студією Owlcat Games при підтримці Кріса Авеллона. Що вона з себе представляє, можна дізнатися вже прямо зараз.

В DMC 5 будуть мікротранзакції

На вже згаданому Tokio Games Show журналісти, тестившие DMC 5 помітили в ньому можливість робити покупки червоних сфер. В оригіналі добути їх можна в битвах і використовувати для відродження або прокачування. Як помітили журналісти, на одному рівні досвідчений гравець може отримати близько 60 тисяч сфер, вміння же можна купувати за 8 – 30 тисяч сфер, також вони згадують особливі артефакти, вартість яких доходить до декількох мільйонів сфер.

Директор DMC 5 говорить, що вони потрібні, щоб зайняті юзери могли швидше проходити гру, тим же, хто хоче гринд все сам, це не буде заважати. Однак ми таке чули не раз, але і судити про те, наскільки донат буде впливати на геймплей – поки не можемо.

Для фанатів RDR 2 створили розділ про флору гри, а розробникам запропонували випустити гру на ПК

Відразу дві новини. Перша. На сайті ігри розробник створив цілий розділ присвячений тваринному світу. У ній можна буде знайти близько 200 видів тварин, включаючи птахів і риб, які будуть вести себе відповідно: опосуми прикидаються мертвими, падальщики шукають трупи, вовки нападають зграєю і т. д. Максимально відтворено і сама полювання, процес свежевания і продажу дичини. Також в грі буде 19 коней п’ятдесяти мастей, плюс костемизация сідлами, шпорами і іншим. Більше описи ви можете знайти тут.

Друга. Нещодавно Devolver Digital звернулися в твіттері до Rockstar з пропозицією випустити RDR 2 на ПК своїми силами. Аргументуючи це тим, що вони самі з Техасу і розбираються в ковбойському тематики, а також знають декількох фахівців з TakeTwo, які можуть допомогти в наданні інструментів розробників для ПК. Rockstar, схоже, вирішили проігнорувати цю пропозицію.

Якщо , то ми докладно розповідали про неї раніше.

Джерело: http://mobigame.com.ua/