Darkest Journey: Prologue 0.9.6

348
Світ, який не пам’ятає денного світла, де твоя плоть – всього лише вечерю для його божевільних мешканців, де кожен хоче просто вижити. Це – Хазнар. Боги загинули у страшній війні і молитви людей залишаються непочутими.
if (!bw_android_old) echo(‘


Ти прокидаєшся від довгого сну без імені та пам’яті. Ким ти був в минулому житті? Чому опинився саме тут? Безліч питань, на які так хочеться знайти відповіді. Але коли життя висить на волосині, залишається тільки боротися за неї.

Darkest Journey – це новий захоплюючий текстовий квест з картковою системою, що увібрав в себе найкраще з книг-ігор і РПГ, неабияк приправлений хоррором і страшними жахами світу. Це сюжетна гра, написана вітчизняними розробниками, тому тебе чекає живий російську мову, з барвистими описами, не зіпсованими перекладачами і рамками.

Пролог гри доступний безкоштовно (повну версію можна придбати з допомогою внутрішньоігровий покупки), а за його межами тебе чекають:
— Десятки реальних годин геймплея. Це гра не на один вечір. Ти будеш відчувати задоволення від проходження, а після тебе довго буде переслідувати гарний смак.
— Абсолютно нелінійний сюжет. Ти можеш робити все що завгодно, адже цей світ, так схожий на темне середньовіччя, живе своїм життям. Від твоїх рішень в грі буде залежати його доля.
— Тисячі текстових карток, які крупиця за крупицею розповідають тобі всю страшну правду про світі Вічної Ночі. У кожному оновленні додаються нові локації.
— Унікальна покрокова боївка. У тебе буде можливість битися з ворогами в реальних боях, де тільки правильна стратегія і тактика допоможе вийти переможцем. Це будуть бої на виживання, в кращих традиціях покрокових РПГ, тому екшен тобі забезпечений.
— Прокачування персонажа. Ти стаєш сильнішим, знаходячи нові предмети і вивчаючи навички. Але і твої вороги з кожною локацією все гірше. Покроковий бій дає можливість обдумати кожне рішення.
— Розгалужена система квестів. Крім основної сюжетної лінії тебе чекає безліч побічних квестових лінійок. Пригода в цьому світі змусять затриматися в грі та скуштувати її.
— Унікальна стилістика. Малювання ігри як ніде більш не передає всю безнаЕкшн ність ситуації, в яку ти потрапляєш.

Якщо ти Екшн сно хочеш насолодитися відмінним сюжетом, продуманим світом і величезною варіативністю, то Darkest Journey стане для тебе хорошим варіантом на кілька днів, а то і тижнів. Ця візуальна новела претендує на кращий текстовий квест на Андроїд 2017 і у неї є вагомі аргументи.

Ти можеш грати без wi-fi і взагалі без доступу в інтернет абсолютно безкоштовно: потрібно просто завантажити і встановити гру. Тільки не здумай грати в темній кімнаті вночі. Ми тебе попередили.


Завантажити

Android 4.1+