Де логіка? 1.45

240

Де логіка? – стара добра гра, яка перебралася на мобільні пристрої.
if (!bw_android_old) echo(‘


Якщо ви дивитеся телевізор і одним з каналів є «ТНТ», то, швидше за все ви знайомі з телепрограмою «Де логіка?», в якій дві команди учасників намагаються якомога правильніше відповісти на представлені запитання-картинки, знаходити відмінності і доповнювати представлені зображення.

Запустивши гру, ви потрапите в головне меню, де можна виконати перемикання між тремся доступними режимами: що спільного між трьома зображеннями, чого не вистачає і останній режим поєднує в собі перших два режиму. Правила гри повністю збігаються з зазначеної вище телепередачею і тут від нас буде потрібно тільки одне – правильно відповідати на поставлені питання, знаходити те, чого не вистачає на картинках і багато іншого.

Ігрове поле поділене на дві частини: у верхній ви будете бачити зображення, а в нижній комірки, куди необхідно ввести вірну відповідь. Якщо ви відповідаєте вірно, то отримуєте алмази, а витратити їх можна на використання підказок, що дозволяють отримати більш точне пояснення або те чого не вистачає на зображенні.


Завантажити

Android 3.0+