До історичної покрокової стратегії imperiums: greek wars вийшов трейлер, що розкриває подробиці перського кавказу

25

Чеська компанія kube games випустила трейлер до своєї глобальної історичної стратегії imperiums: greek wars, що розповідає подробиці про такий регіон, як перський кавказ.

історія олександра розгортається на величезній карті, що охоплює території від могутнього карфагена до великого персеполя, від диких негостинних альпійських долин до родючих дельт нілу.вас чекають 18 різноманітних фракцій: від войовничих і кочових племен до наймогутніших імперій того часу. Це можливість приміряти корону олександра або дарія, спробувати вийти з ролі аутсайдера або заснувати римське диво, а можна стати загрозою всьому світовому порядку, керуючи суворою скіфською кавалерією.всі ці варіанти гарантують нескінченну реіграбельность, дозволяючи випробувати різні стилі гри. Нехай ваш військовий досвід і навички дипломатії отримають дійсно серйозний виклик!

Багато держав і малі народи стояли на шляху олександра під час його походів в азію, багато інших сподівалися використовувати його перемоги для реалізації своїх власних мрій і амбіцій. Незважаючи на те, що перський правитель дарував своїм найбільш віддаленим сатрапіям відносну свободу і автономію, корона імператора все ще відкидала тінь на ці території.

Північні кордони імперії обмежені кавказькими горами і омиваються каспійським морем (в стародавні часи іменувалося гірканським). Східне узбережжя цього моря заселене племенами дахів. Живеться їм не солодко, тому що не вистачає родючих земель + кордони виходять до могутньої перської імперії (через це обмежений потенціал до розширення територій). Західне узбережжя зайняте вірменією, напівнезалежною державою, що охороняє північні гірські перевали від загарбників. Багато країн дивляться з явною заздрістю на цю землю з її вигідним стратегічним становищем і родючими долинами.

Міфічне царство колхіда лежить на заході, на березі понту евксинського, під сніговими вершинами кавказу. Невелика, але досить добре розвинена країна з безліччю можливостей для подальшого зростання.

Вам доведеться кожен раз пробувати різні шляхи до перемоги, тому що якогось одного ідеального варіанту не існує. Доведеться домовлятися зі своїми найближчими сусідами, щоб війни не погубили вашу державу. Ретельне управління економікою дасть шанс на довге існування вашої держави. Використовуйте весь свій тактичний геній, щоб утримувати сильних суперників на відстані.