Ендрю гарфілд про скасований фільм про зловісну шістку:” це було б круто “

45

Під час інтерв’ю порталу collider ендрю гарфілд поділився своїми думками про скасований фільм про зловісну шістку, який повинен був вийти ще в 2016 році і розширити всесвіт” нової людини-павука ” марка вебба.

Актор підтвердив, що він розмовляв з sony pictures про свою участь в спін-оффі, а також похвалив головного сценариста фільму дрю годдарда (серіал “шибайголова”) про бачення проекту.

не знаю наскільки ми були близькі до виробництва проекту, але у мене було кілька зустрічей [з дрю годдардом] і це було дійсно захоплююче. Я повинен сказати, що я люблю дрю, і я люблю “хатину в лісі” та інші проекти, які він зробив. Ми швидко порозумілися, як ніби були в палаючому будинку. Мені сподобалося його бачення. Він такий унікальний, дивний, незвичайний і нетрадиційний у своєму творчому виборі. Це, безумовно, були веселі кілька місяців, але це життя. Це було б круто. Можливо, одного разу він зробить цей фільм. Так, це було б круто.

Крім “зловісної шістки”, sony pictures планувала випустити “нову людину-павука 3” в 2018 році, проте потім студія уклала договір з marvel studios і людина-павук, переживши чергову перезавантаження, став частиною кіновсесвіту марвел.