Ентузіасти порівняли» бету ” call of duty vanguard на playstation 5 і xbox series x|s

15

На цьому тижні проходить бета-тестування call of duty vanguard. У зв’язку з цим ентузіасти, які взяли участь у передрелізній перевірці, вирішили наочно порівняти версії нового шутера на консолях поточного покоління — playstation 5, xbox series x і xbox series s.

Як і слід було очікувати, різниця між playstation 5 і старшою версією xbox series якщо і є, то в межах ледь помітної похибки: обидві приставки справляються з відтворенням call of duty vanguard при шістдесяти кадрах в секунду в динамічному дозволі від 1620p до 2160p (4k).

Молодша консоль від microsoft, природно, втрачається на тлі своїх болів більш продуктивної сестри: тут вже і дозвіл майже вдвічі нижче, і з дальністю промальовування все сумно.

Як справедливо зауважують коментатори, в порівняльному відео відчайдушно не вистачає pc-версії як ультимативного рішення для сучасного стаціонарного геймінгу. Ну, нічого: попереду реліз, а там і повноцінні наочні тестування і порівняння з’являться як гриби після дощу. Реліз call of duty vanguard, нагадуємо, запланований на 5 листопада.