Ever Security 2.1.41

349


Скануйте встановлені програми і завантажені файли, щоб зберегти ваш телефон від вірусів, шкідливих програм за допомогою потужного антивірусного движка, працюючого 24 години 7 днів в тиждень!
Яндекс.ДиректНовая гра в стилі Драгон Нест!Обережно! Гра затягує за 5 хвилин! Тут вже більше 9 млн гравців. Тисни!легендарні ігри-онлайн.рф 18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення

Junk File Clean – збереже місце для зберігання даних
Проаналізувавши мільйони додатків і постійну оптимізацію, Ever Security вміє легко очищати залишкові файли, кеш і відновлювати пам’ять (ROM) обсягом у кілька гігабайт. Ваша музика, чати, фотографії, документи та інші файли безпечні з нами.

Phone Boost — зробіть телефон швидше на 50%
З одним натисненням Прискорити, цей прискорювач швидкості для Android очищає непотрібні програми у фоновому режимі, очищаючи простір пам’яті і заощаджуючи заряд батареї. Результат від чищення цим прискорювачем більш ефективний і довговічний на 50%. Доступний один віджет.

Battery Power Saver — економія акумулятора на 20%
Battery Power Saver від Ever Security аналізує і стискає програми для економії заряду, щоб продовжити термін служби батареї на кілька годин.

Protect Privacy — установка блокування для додатків
Завдяки блокуванню додатків ви можете заблокувати програми для захисту конфіденційної інформації. Додана підтримка Facebook Messenger, Twitter і т. д. Користувачі можуть вибирати між блокуванням цифровим і графічним малюнка.

CPU Cooler – охолодження за секунди
Ever Security може контролювати температуру пристрою, акуратно знижуючи споживання заряду батареї, відключаючи програми, які викликають перегрів. Тому охолодіть Android – телефон.

Root Free – гарантована безпека
Цей Android-прискорювач може прискорювати телефон і чистити від небажаних файлів без необхідності використання root. Ваш телефон і файли абсолютно безпечні.

Завантажити

Android 4.0.3+