Far cry 6 – все про риболовлю і її користь

3

Риболовля є однією з додаткових активностей far cry 6, що привносить приємне розмаїття в нескінченний цикл кривавого протистояння повстанців і уряду в особі антона кастільо. У цьому керівництві ми детально вивчимо всі особливості риболовлі, нагороди, основну користь і чи варто взагалі звертати на неї свою увагу. Напевно, все-таки варто, адже природа і відкритий світ far cry 6 виглядають досить непогано. Відпочинок від революції потрібно будь-якому герою, і спокійна розмірена рибалка в мальовничому місці біля річки може в цьому допомогти.

Система риболовлі відкривається після отримання вудки в ході проходження одного з сюжетних квестів на першому острові “сантуаріо”, і в цілому мало чим відрізняється від аналогів з будь-якої іншої гри, але все ж присутній ряд особливостей, які ми розберемо нижче.

  • спіймана риба обмінюється на різні ресурси. Наприклад, на скло, пластик і промисловий сплав. Все це можна зробити в інтерфейсі верстата крафта або у спеціальних нпц-рибалок. Таким чином, виконуючи вкрай прості дії, ви можете нафарміть ресурси для поліпшення спорядження.
  • ловля риби проходить через стандартну міні-гру з протидією рибі і стеженням за силою натягу волосіні. З іншого боку, ловити велику рибу за типом акул можна тільки за допомогою зброї. В ідеалі-використовувати цибулю до придбання спеціального поліпшення.
  • при полюванні на великих морських хижаків в якості напарника краще вибрати гуапо і не заходити в воду, так як там можна використовувати тільки мачете.
  • всього на карті яри в far cry 6 є 48 місць для риболовлі.
  • кожне рибне місце різниться за рівнем складності міні-гри, від простої до дуже складної.
  • для спрощення упіймання риби на найвищому рівні складності ви можете поліпшити вудку, встановивши різні моди біля ящика снастей, на карті він відзначений знаком гачка.
  • на поліпшення вудки потрібні ті ж ресурси, що і для поліпшення зброї, тому іноді доводиться вибирати між хорошою посиленою котушкою для вудки або все-таки потужним стволом.
  • будь-яких легендарних риб в грі немає, можете не шукати. Однак є можливість “зловити 10 риб”.
  • на фермі монтеро можна побудувати хатину рибалки і поступово поліпшити її до 3 рівня. Кожен рівень відкриває можливість придбати відомості про нові рибних місцях. Також автоматично ви отримуєте сет рибалки і активуєте корисні ефекти. Наприклад, на 3 рівні можна” ловити ” рибу за допомогою вибухівки, вогнепальної зброї та вогню, при цьому не пошкоджуючи саму тушку риби.
  • для поліпшення хатини рибалки потрібно паливо і медикаменти. Ці ресурси у великій кількості можна знайти на базах противника і в процесі дослідження світу гри.

Ну а якщо від риболовлі ви вже втомилися, можна зайнятися колекціонуванням бойових півнів, збиранням всіх тварин-напарників, вбивством легендарних тварин, грою в доміно і участю в гран-прі гонках.