Фоксфорд Підручник 1.1.8

403


Фоксфорд Підручник – відмінний інтерактивний спосіб підготуватися до іспитів.
if (!bw_android_old) echo(‘


У програмі зібрані підручники майже з усіх предметів, що викладаються в школі. Книги розбиті на розділи та параграфи, що відповідають певним темам. Матеріали також сортовані за класами. Вибравши потрібний предмет і параграф, юзер переходить на екран з його коротким описом.

На сторінці можна знайти формули і визначення, але вправ, на жаль, тут немає. Дані завантажуються з мережі, після чого стають доступні для перегляду в офлайн-режимі. Є в програмі і кілька преміум-послуг. Так, наприклад, юзер зможе оплатити курси, які підготують його до ЕГЕ або ж навчать програмувати. Крім того, «преміум» дозволяє отримати доступ до відео-лекцій.

Навігація по класах у додатку дуже зручне. Ергономічні вийшли і інші елементи меню. Проект оформлений в аскетичному, але сучасному візуальному стилі. У дизайні переважають білий, зелений і оранжевий кольори. До оптимізації програми жодних претензій немає. Дані з інтернету завантажуються дуже швидко, але тут, звичайно, все залежить від швидкості мережі, яку використовує юзер. Є російська мова.

Фоксфорд Підручник – зручний інтерактивний збірник шкільних матеріалів, де вдасться знайти корисну та потрібну інформацію, здатну підвищити успішність учня.

Завантажити

Android 4.0+