Хелловінський івент в apex legends

3

З 12 жовтня по 2 листопада в apex legends пройде приурочена до хеллоуїну святкова подія. Воно отримало назву»внутрішні монстри”.

У грі з’явиться нова карта арен під назвою «на біс». Це відкрита карта, яка передбачає боротьбу за дві високі позиції. Вона знаходиться на бореї, рідному світі сіара. Крім того, у внутрішньоігровому магазині з’являться нові набори, в тому числі містять класичні предмети кастомізації з минулих хеллоуїнських івентів. В останній тиждень події відкриється розрахований на команди з трьох осіб режим “королівська битва тіней”. Він унікальний тим, що всі вбиті будуть відроджуватися у формі тіней, щоб допомогти своїй команді і вставити палиці в колеса ворожої. Крім того, з 26 жовтня по 1 листопада в грі пройде тематичний розпродаж.

До події розробники з respawn entertainment приготували новий трейлер.

Monsters within event trailer [rus]

Залишати повідомлення можуть тільки зареєстровані користувачі.

Ігрові новини

1 година. 19 хв. Назад0перший погляд на погоні і перестрілки перезапуску saints row 2 год. 32 хв. Назад0трейлер доповнення black cat heist для payday 2 2 год. 49 хв. Назад в rocket league пройде святковий кросовер з dc 3 год. 19 хв. Назад0по мотивами system shock знімуть серіал 4 год. 54 хв.назад, може стати трилогією 5 год. 46 хв. Назад0трейлер з відгуками про tales of arise 6 год. 35 хв. Назад0продажі it takes two перевищили 3 млн копій