Hibernation Manager 2.3

409
Пристрої на Android створені, щоб працювати постійно, навіть коли Ви не користуєтеся ними! Hibernation Manager допоможе економити заряд батареї в той час коли ви не користуєтеся своїм пристроєм. Коли екран вимкнений, процесор (CPU), налаштування і навіть додатки будуть приспані для економії енергії.
if (!bw_android_old) echo(‘


Гібернація CPU
Гібернація CPU автоматично знижує частоту і напругу процесора, що призводить до величезної економії енергії.
CPU – «мозок вашого пристрою» постійно обробляє безліч завдань, таких як: оновлення даних програм, віджети і т.д. Це не завжди потрібно і споживає багато енергії. Зниження частоти процесора допоможе зменшити споживання енергії.

Гібернація налаштувань
Вибирайте які інтерфейси буду автоматично вимикаються, і знову підключені разом з екраном.
Якщо ви не любите часто змінювати налаштування або просто хочете довше зберегти заряд батареї — ця опція для вас. Найкраще включити гібернацію для всіх інтерфейсів, так як цей режим автоматично відключить тільки активні інтерфейси.
Можна вибрати окрему гібернацію для WiFi, мобільних даних (APN) і Bluetooth (BT)

Гібернація додатків
Вибирайте які програми будуть відключені разом з екраном. Деякі з встановлених додатків постійно виконують завдання у фоновому режимі, що призводить до витрати заряду батареї. Приміром програми соц. мереж оновлюють статус і перевіряють наявність нових повідомлень. Гібернація програми дозволить зупинити всі фонові завдання (служби) і істотно скоротити енергоспоживання. Гібернація більш ефективна ніж таск-кілери і засоби очищення пам’яті.
Попередження: Якщо у вас виникли проблеми в роботі деяких додатків, вимкніть гібернацію для конкретного додатка і перезавантажте його.


Завантажити

Android 2.3.3+