Християнське радіо 2 (1.9)

313

У додатку подано 25 християнських радіостанцій.
if (!bw_android_old) echo(‘

Є можливість додавати свої радіостанції.
Видалити радіостанцію можна довго утримуючи на ній.
При натисканні кнопки (back) додаток згортається і продовжує працювати у фоновому режимі надаючи користувачеві займатися іншими завданнями на пристрої і одночасно прослуховувати улюблену радіостанцію.
Для закриття необхідно натиснути на меню в верхній частині екрану для android 3 і вище, для інших пристроїв в нижній частині екрана) і натиснути на :«Вийти з програми».

ВАЖЛИВО!!!
Для того щоб додаток коректно працювало на вашому пристрої після оновлення програми потрібно зайти на вашому пристрої в налаштування програми //християнське радіо і натиснути на кнопку «стерти дані», це потрібно для того, щоб стерти стару базу даних з картинками і списком радіостанцій. Якщо не видалити стару базу даних з ресурсами оновлення ви не побачите нових станцій і візуального оформлення програми. Далі просто заново запустіть додаток «Християнське радіо» і воно повинно коректно працювати !!!

Увага!
Після проведення подібної операції всі ваші радіостанції, які ви вручну створювали будуть видалені, крім тих радіостанцій, які вбудовані в програму, тому вам доведеться вводити їх вручну заново.

Додаток «Християнське радіо» дозволяє програвати будь-які онлайн радіостанції у форматі, який підтримується вашим пристроєм


Завантажити

Android 2.3.3+