Intel nuc elements u-серії 11-го покоління-компактні модульні комп’ютери з можливістю швидкого апгрейда

27

Корпорація intel розробила сімейство продуктів intel ® nuc elements з модульною архітектурою, щоб надати користувачам кращий спосіб розгортання комп’ютерних систем в мінімальні терміни і при оптимальних витратах. У 2019 році були анонсовані intel nuc 8 compute element на базі процесорів coffee lake, а в цьому році компанія випустила системи intel nuc elements u-серії 11-го покоління, які мають цілий ряд переваг.

Модулі intel nuc 11 elements u-серії

Модульність забезпечує не тільки гнучкість при виборі конфігурації і швидкість складання систем, але і простоту оновлення за допомогою сумісних компонентів. Вона ж дозволяє швидко і легко зробити апгрейд тільки обчислювального модуля, продовжуючи таким чином термін служби комп’ютера. А сформована екосистема партнерів-виробників найрізноманітніших компонентів, а також моноблоків, міні-пк, платформ для ноутбуків та інших виробів на базі intel nuc 11 compute elements u-серії дозволяє підібрати або конфігурувати необхідне рішення для практично будь-якого бізнес-завдання.

Компактність комп’ютерів дозволяє використовувати їх в самих різних галузях. Посилений корпус, безвентиляторне виконання, захист від пилу згідно стандарту ip50, підтверджена можливість безперервної роботи в режимі 24х7-все це відповідає вимогам до систем, що використовуються у виробничих, складських та інших промислових приміщеннях. А віддалене управління (з платформою intel vpro) і 3-річна гарантія дозволять не турбуватися про безперервність виконання покладених на комп’ютери завдань.

Сімейство продуктів intel nuc elements включає кілька елементів, кожен з яких можна купувати окремо і використовувати з сумісними компонентами:

  • обчислювальні модулі intel nuc compute element з процесором, чіпсетом, модулем пам’яті і опціональним emmc-накопичувачем.
  • інтерфейсні модулі intel nuc board element з декількома варіантами вихідних роз’ємів для високоінтегрованих рішень і з підтримкою різної периферії. Також доступно готове шасі intel nuc board / assembly element.
  • шасі intel nuc chassis element для спільного використання з іншими компонентами, в тому числі в середовищах з несприятливими умовами (intel nuc rugged chassis element).

Для використання рішення в складі іншої платформи досить підключити intel nuc compute element до intel nuc board element. Варіант intel nuc board / assembly element включає також готове шасі з системою тепловідведення. Якщо ж потрібен класичний міні-пк, то є як два варіанти готових шасі intel nuc pro chassis element з інтегрованою інтерфейсною платою, так і окремі захищені шасі intel nuc rugged chassis element з інтерфейсними модулями intel nuc rugged board elements, які представлені в асортименті.

Шасі intel nuc chassis element розроблені для забезпечення багаторічної безперервної роботи в різних умовах і середовищах, в тому числі промислових. Вони поставляються в двох варіантах дизайну з великою кількістю роз’ємів.

Будь-яке шасі сумісне з будь-яким обчислювальним модулем intel nuc compute element, що спрощує перехід на більш потужні процесори в міру необхідності. А самі обчислювальні модулі intel nuc пропонують повний асортимент продуктивних cpu intel. Зокрема, сімейство intel nuc elements u-серії включає intel nuc compute element з процесорами intel core одинадцятого покоління (tiger lake-h).

Модулі intel nuc compute element 11-го покоління сумісні з усіма аносованими на даний момент модулями intel nuc board element і шасі intel nuc assembly element. А нові модулі u-серії володіють відразу декількома перевагами: tdp аж до 28 вт, підтримка сучасних швидких nvme ssd (m. 2 2280 з pcie 4.0 x4), можливість обслуговування відразу чотирьох 4k-дисплеїв з частотою оновлення 60 гц.

Системи intel nuc elements u-серії 11-го покоління поєднують в собі переваги компактної модульної конструкції, що дозволяє виконувати апгрейд в найкоротші терміни і без додаткових витрат, з високою продуктивністю процесорів intel 11-го покоління (tiger lake), універсальністю, надійністю, захищеністю і керованістю. Таким чином, ця серія відмінно підходить для вирішення практично будь-яких бізнес-завдань.