Iphone 13 з маленькою «чубчиком» на першому реальному фото

4

За кілька годин до офіційної презентації нових «яблучних» смартфонів в мережі з’явилися фотографії, на яких нібито показаний iphone 13. Судячи з усього, чекати значних змін в дизайні в цьому році все ж не варто.

Судячи з назви оператора і тексту на екрані, знімки були зроблені вчора в італії. Неясно, яка конкретно модель перед нами, але в очі відразу ж кидається зменшений в розмірах виріз, про що неодноразово повідомляли багато інсайдерів. Як видно, в рядку стану тепер поміщається трохи більше інформації: відсоток заряду акумулятора і повна назва мобільного оператора.

Як очікується, ще однією зовнішньою відмінністю нових моделей від торішніх стане діагональне розташування камер в звичайному iphone 13 і iphone 13 mini, тоді як в pro-версіях всі елементи залишаться на колишніх місцях.

За чутками, в нових iphone буде більш потужний процесор a15 bionic, екран з адаптивною частотою оновлення до 120 гц (тільки в pro-версіях), акумулятори більшої ємності і поліпшені камери. Є також ймовірність, що apple вбудувала сканер відбитків пальців в екран, але багато експертів впевнені, що цю фішку компанія припасла до наступного року.

Презентація apple стартує о 20: 00 за московським часом.