Jabra evolve2 75: гарнітура бізнес-класу з налаштованим шумодавом

7

Компанія jabra представила флагманську бездротову гарнітуру evolve2 75 з можливістю ручного налаштування функції anc, вісьмома мікрофонами і продуманою ергономікою. Однією з особливостей новинки стала здатність забезпечувати високу якість бездротового з’єднання на відстані до 30 метрів від джерела сигналу.

Jabra evolve2 75 позиціонується як модель бізнес-класу для використання вдома і в офісі. Амбушюри новинки виготовлені із застосуванням двох видів піноматеріалу і покриттям з екошкіри. Таке рішення, за запевненням бренду, забезпечує кращу вентиляцію і зниження тиску на вуха.

Новинка стала першою гарнітурою сімейства jabra evolve, в якій реалізована повністю настроюється система шумозаглушення. Користувачі можуть самостійно вирішувати, чи хочуть вони чути навколишні звуки і в якій кількості. Відповідне регулювання можна виконати у фірмовому додатку на мобільному пристрої або пк.

В гарнітурі використовується укорочена на 33% в порівнянні з evolve 75 штанга мікрофона, яка дозволяє швидко відключати звук і автоматично відповідати на виклик. Конструкція моделі включає відразу вісім мікрофонів, які з великою точністю відокремлюють голос користувача від навколишніх шумів, підвищуючи чіткість зв’язку. Додатково гарнітура оснащена світловим індикатором зайнятості.

Jabra evolve2 75 буде доступна в четвертому кварталі 2021 року. Роздрібна ціна новинки, рекомендована виробником, становить €329.