Jbak Keyboard 2.1.218

458


Jbak Keyboard — екранна клавіатура для Android.
if (!bw_android_old) echo(‘


Увага! В програмі немає словника і Т9. Якщо вам це необхідно для набору тексту — то далі можна не читати.
Клавіатура містить англійська, російська, білоруська та українська мови.
На кожній буквену клавішу є додатковий символ, який вводиться з утримання цієї клавіші.
З утримання клавіші Shift виводиться спеціальна клавіатура для операцій з текстом, що дозволяє легко виділяти, копіювати, вставляти текст.
На цій клавіатурі розташовані стрілки для переміщення курсору, HOME і END, що дозволяють швидко перейти в початок і кінець абзацу. Крім того тут є кнопка Select, що дозволяє включити і вимкнути режим виділення при використанні стрілок та HOME/END

З утримання клавіші Enter виводиться клавіатура для введення смайликів.
Утримуючи клавішу 123 — викликаємо додаткове меню, яке містить мультибуфер обміну і шаблони. Мультибуфер обміну зберігає 20 останніх скопійованих текстів з можливістю вставки в поле вводу. Шаблони налаштовуються користувачем, вони можуть містити довільний текст для вставки в поля введення і деякі спеціальні інструкції.

Є налаштування висоти клавіш, окремо для портретної і ландшафтної введення. Можна налаштувати автоматичний перехід у верхній регістр вставляти пробіли після розділових знаків.
Налаштовується шрифт для повноекранного редактора, що дозволяє збільшити кількість рядків на екрані при наборі з використанням повноекранного редактора.
Вбудовано 6 різноманітних варіантів оформлення клавіатури.

Завантажити

Android 2.3+