Каталог мобільних телефонів 1.0.2

358

Найбільший каталог мобільних телефонів.

Найбільш очікувані смартфони 2017 року
Прийшла пора трохи «зазирнути в майбутнє»: якими будуть головні смартфони 2017 року і які основні тренди розвитку чекають ринок мобільних технологій нас через кілька місяців.

Як будуть виглядати смартфони 2017 року
Практично зупинилася еволюція форм-фактора смартфонів, а дизайнерам все складніше знаходити якісь оригінальні рішення. Буквально кожну другу новинку можна охарактеризувати як «тонкий металевий смартфон».

Виробники мобільних гаджетів шукають нові шляхи розвитку, і смартфони 2017 року обіцяють нам чимало цікавого. Зокрема, наступний iPhone, за чутками, може отримати екран, заповнює практично повністю фронтальну поверхню смартфона.

З урахуванням подібних інновацій Apple може навіть пропустити порядковий модельний номер 7s і назвати свою новинку відразу iPhone 8.

Велике поширення мають отримати смартфони з вигнутими екранами. Вже зараз практично кожен другий китайський смартфон має екран з так званим 2.5 D-ефектом (імітація закруглених бічних граней дисплея).

Дуже чіткі екрани і віртуальна реальність
Досі був випущений всього один смартфон з дозволом екрану 4K (3840 x 2160 пікселів) — Sony Xperia Z5 Premium. Він же показав відсутність практичний користі від таких «захмарних значень. Саме тому в 2016 році ми не побачили більше жодної подібної новинки.

Однак Samsung, походу, знайшла застосування екранів 4K в мобільних додатках віртуальної реальності. І саме такі дисплеї отримають її головні флагмани весни 2017 року — Galaxy S8 і S8 Edge.

У засобах масової інформації подібні гаджети вже встигли назвати «VR-смартфонами». Правда для того, щоб поринути у світ 3D-мрій, буде потрібно придбати додатково окуляри віртуальної реальності.

По всій видимості, одночасно з анонсом Galaxy S8 Samsung готує нову версію окулярів віртуальної реальності Gear VR, які підуть в подарунок всім першим покупцям нових флагманів компанії.

Мобільна фотографія
Головні тренди мобільної фотографії в цьому році: завершення «гонки дозволів» і подвійні камери.

З першим все досить зрозуміло і прозаїчно: велика частина знімків зі смартфонів демонструється в Інтернеті і практично ніколи не роздруковується. До того ж подальше зростання дозволів вже не дає сам по собі приросту якості картинки.

Інша справа — подвійні камери. Для китайських виробників на зразок Huawei — це недорогий спосіб підвищити якість знімків, особливо при слабкому світлі.

Саме перспективний напрямок, однак, знайшли LG і Apple, які оснастили свої топові флагмани подвійними камерами з різною фокусною відстанню. Таким чином частково вирішується проблема оснащення смартфона зум-камерою.

Механічний об’єктив із змінною фокусною відстанню — штука апріорі малокомпактная, і з цієї причини непридатна для сучасних смартфонів.

Мобільний зв’язок
З одного боку, сучасні смартфони вже вперлися в практичний стеля існуючих мереж стільникового зв’язку і мають великий заділ «на виріст», а реальна швидкість передачі даних в мережах 4G LTE часто не сильно перевищує результати в 3G.

На цьому тлі, щоправда, з’явився новий тренд — «всеволновые» телефони. Це означає, що пристрій підтримує максимально можливих набір частот і місцевих варіацій існуючих стандартів.

Таким чином при переїзді в іншу країну володар такого смартфона не буде відчувати ніяких проблем з підключенням до місцевих мереж як в міжнародному роумінгу, так і з SIM-карту місцевого оператора.

Безконтактні платежі
Слідом за Apple Pay і Samsung Pay інші виробники смартфонів також стали пропонувати свої рішення. Так, нещодавно в Китаї була запущена власна Xiaomi Mi Pay від однойменної компанії, а LG готує запуск власного оригінального рішення.

Завантажити

Android 4.0.3+