Кращі пасхалки в Marvels Spider Man

302

Пройшов вже тиждень з тих пір, як відбувся реліз Marvel’s Spider Man, яку геймери встигли охрестити найкращої супергеройським грою з часів серії Аркхем.

Якщо ви самі грали в неї або читали огляди, то знаєте, що вона багата на деталі і велика кількість сюрпризів. Серед їх безлічі, ми відібрали для вас найцікавіші, які були знайдені геймерами за цей час.

Студія розробників

Варто відразу сказати, що в грі купа визначних місць, які ви можете сфотографувати, і отримати за це коментар Пітера, що потроху буде розкривати лор гри або розширювати його. Так, наприклад, якщо сфотографувати вежу Месників, ми дізнаємося, що вони рідко з’являються в Нью-Йорку, і взагалі зараз вони на західному узбережжі.

Однак є одне місце, яке не позначене на карті, але при цьому є пасхалкой – це студія Insomniac Games. Навіть більше, у звітах про злочини біля цієї місцевості можна почути фразу «біля Insomniac»по поліцейській рації. Не дивлячись на те, що сама студія знаходиться в Каліфорнії, круто, що вони додали таку деталь.

Унікальні місця – скрізь

Серед унікальних предметів на вулиці ви можете знайти візитку Шибайголови, а за написаним на ній адресою, знайдете саму адвокатську контору «Nelson and Murdock», що є не зазначеної локацією. Як вже було сказано, таких місць багато. Багата на них Пекельна кухня, на якій досить відсилань до всесвіту Марвел: бар Josie’s, агентство Alias Джесіки Джонс. Також в інших частинах міста ви можете знайти редакцію «Daily Bugle», Санктум санкторум Доктора Стрендж, посольство Ваканды, вже згадану башту Месників, та їх таємну штаб квартиру. Шукати й шукати…

Велика сила і велика…ну, ви знаєте

Іноді нам не вистачає дійсно якісних посилань в іграх, які були б прості, але важливі. Саме така знаходиться в північно-заподнай точці Манхеттена в районі Гарлем. Там є церква з великим цвинтарем, і саме на ньому вас чекає могила дядька Бенна. Додати тут нічого.

Hi, Peter, it’s your cousin! Do you wanna see big american tities?

В побічному завдань в середині гри вам потрібно знайти людей, які шантажують хлопця однієї дівчини, і змушують його робити протизаконні дії. Ви бігаєте по місту, фотографуючи підозрюваних, поки не потрапляєте на стіну однієї квартири з двома людьми. Один з них звертається до іншого, називаючи його Роман, а якщо у вас включені субтитри, то ви бачите, що другого мовця звуть Ніко. Звичайно ж, це все є великою відсиланням до GTA 4.

У надії з’єднати серця

Під час розробки гри один великий фанат павучка звернувся до Insomniac Games у твітері з проханням допомоги, щоб вони додали в гру пропозицію його дівчині вийти за нього заміж. Розробники, повіривши в щирість його слів, відповіли на це, і в результаті в грі на одному з кінотеатрів красується напис «Maddie, will you marry my?».

На жаль, на момент знаходження пасхалки користувач повідомив, що дівчина покинула його, і знайшла когось іншого (точніше брата героя). На пропозицію розробників прибрати напис, він відповів, що не треба це робити, і нехай вона допоможе комусь іншому розповісти про свої почуття. Насправді це дуже сумна історія.

Ці дурні меми

Окремо хочеться виділити, що розробники додали в гру музику, що лунає під час доставки піци в грі Spider-man 2, яка стала в свій час мемом. Її можна почути в одній піцерії в маленькій Італії. Якщо ви давній фанат гри – це музика буде бальзамом на вашу душу.

Заслужена подяка

В приміщенні де працює Пітер ми можемо знайти стіну, повністю заклеєні фотографіями кращих волонтерів тижня, і не важко здогадатися, що всі вони – розробники гри.

Собака замість бика

Бик з Волл Стріт є символом бізнес центру цього міста, але його немає в грі про людину павук. Якщо ми підемо на це місце, то замість бика знайдемо там наступну пасхалку, а саме статую Локджо – великого бульдога з коміксу від Марвел «Нелюди».

Це були найцікавіші на наш погляд пасхалки з нової гри про людину павука. Однак, пройшов всього тиждень, а гра занадто велика, щоб говорити, що це все самі цікаві великодні яйця, які в ній є.

 

Джерело: http://kbcsecurities.com.ua/