Кращі секрети і пасхалки в Assassins Creed Odyssey

253

У творців відеоігор є хороша традиція: додавати в свої проекти секретні відсилання до популярних медіа-творам, будь то ігри, література чи кіно. Не став винятком і новий «Асасін» світ Ubisoft буквально кишить сюрпризами. І в цій статті ми постаралися зібрати кращі секрети і пасхалки Assassins Creed Odyssey. Частина з них може без проблем знайти навіть неуважний гравець, але є й такі, для виявлення яких доведеться неабияк потрудитися.

Коло каміння з The Legend of Thelda Breath of the Wild

Перша посилання буде до однієї з найбільш высокооцененных ігор в історії і за сумісництвом головного ексклюзиву для приставки Nintendo Switch. Знайти її дуже просто – вирушаємо на локацію під назвою «Печера Пандори» і знаходимо невеликий півострів у формі букви «С». На самому вершечку скелі, прямо за піщаним берегом, можна побачити коло каменів, виглядає ідентично тим, що знаходяться в The Legend of Thelda Breath of the Wild. У грі від Nintendo вони використовувалися для знаходження насіння Кроку.

Скелет Офиона

В Assassins Creed Odyssey відмінно відпрацьована грецька міфологія і за сюжетом гравець зможе наслідувати приклад Геркулеса: власноруч розправитися з частиною міфічних створінь. Крім того, на локації під назвою «Печера змія» знаходиться скелет величезного… так, звичайно ж змія. У грі немає прямого пояснення, як звали мертву істоту, але вивчаючи грецьку міфологію насамперед приходить в голову думка про Офионе – велетенський змій і перший владика Олімпу. Згідно міфології Офион був з величезним трудом убитий титаном Кроносом, тому може воно й на краще, що перед нами всього лише мертвий скелет, який не намагається зжерти головного героя.

Assassins Creed Odyssey. Изображение 2

Битва з «Чорної Пантери»

Серед інших секретів та сюрпризів Assassins Creed Odyssey варто відзначити відсилання до киновселенной Marvel, а зокрема до фільму «Чорна пантера». Вирушаємо на локацію «Спадщина Мінаса» і знаходимо найбільший на острові водоспад. На вершині, прям посеред невеликого водоймища, відбувається епічне (насправді немає) битва двох людей під оплески захопленої аудиторії. Неважко здогадатися, що ця сцена пародіює бійку Киллмонгера і Чорної Пантери з однойменного фільму.

Меч короля Артура

Продовжує парад сюрпризів Assassins Creed Odyssey відсилання до легендарному королю Артуру і мечу Кларенту, який той примудрився витягнути з каменю, а заодно стати повноправним спадкоємцем англійського престолу. Щоб знайти пасхалку пливемо в «Село Гифион» і звертаємо увагу на найвищу гору, прилеглу до села. На самій вершині ви знайдете той самий меч в камені, правда дістати його і закинути до себе в інвентар не вийде.

Assassins Creed Odyssey. Изображение 3

Великий Аякс

Як і у всіх попередніх частинах серії, в Assassins Creed Odyssey можна зустріти вьем найважливіших персонажів в історії Античної Греції. Та й не тільки живцем, адже якщо вирушити на «Острів Саламін» і заглянути в «Гробницю Аякса» легко виявити в одній з кімнат останки того самого Аякса (судячи з розмірів – Великого). У числі його подвигів – участь у битві за Трою, а також перемога в боротьбі і метанні диска на іграх в честь Патрокла й Ахілла відповідно.

Игра Assassins Creed Odyssey. Изображение 4

«It’s a Trap!»

Справжнє роздолля сюрпризів можна виявити в першій локації, що відбувається в сучасному світі. Вибравшись з Анимуса досліджуємо невелике приміщення і знаходимо ноутбук. Якщо його включити і трохи порыскать за перепискам, в одному з повідомлень буде фраза обведена в лапки «it’s a Trap» або «Це пастка», якщо проходити Assassins Creed Odyssey російською мовою. Це вираз – пряме відсилання до популярного мему серед любителів кінофільму «Star Wars». До речі, на тому ж комп’ютері можна знайти біографію Юнони – одного з найпопулярніших персонажів у серії Assassins Creed.

игра Assassins Creed Odyssey. Изображение 5

Прилад нічного бачення Сема Фішера

Для шанувальників продукції Ubisoft особливо приємна наступна пасхалка, яку можна знайти в тій же кімнаті біля Анимуса. На одному з ящиків красується те саме «трехглазое» пристрій нічного бачення, яким незмінно користувався Сем Фішер в серії Splinter Cell. А якщо поєднати цю пасхалку Assassins Creed Odyssey з недавнім , що розробники не забули про Splinter Cell, то зовсім добре на душі стає. Хто знає, може Сем Фішер повернеться на наші монітори набагато швидше, ніж ми думаємо.

игра Assassins Creed Odyssey. Изображение 6

Божевільний кролик з Raving Rabbids

Ще одна значуща відсилання, яку можна виявити біля Анимуса при грі за Лейлу Хассан. На полиці красується статуетка кролика з серії Raving Rabbids.

игра Assassins Creed Odyssey. Изображение 7

Близнюки Фрай з Syndicate

І останню пасхалку в тому ж приміщенні можна виявити, якщо взаємодіяти з одним із вікон. Коли Лейла гляне в вікно побачить Біг Бен, вона згадає про близнюків Фрай – головних героїв одній з попередніх частин серії.

игра Assassins Creed Odyssey. Изображение 8

На цьому ми закінчимо огляд головних сюрпризів і таємниць Assassins Creed Odyssey, однак варто сказати, що це далеко не весь список ігрових сюрпризів. Варто окремо відзначити скін пегаса і єдинорога для коня, членів команди корабля, які одягаються як персонажів з попередніх частин серії (костюм меджая або плащ з Unity, наприклад), а також зображення Кракена на карті, шкода лише, що його живу версію поки не виявили.

Дивіться також повний .

Джерело: http://skisoft.com.ua/