Лаунчер для мене 1.3

363
Нові можливості для кастомізації меню і екрану.

Прокачайте свій Android з цим простим розумним лаунчер і насолоджуйтесь відмінною роботою вашого телефону!

Лаунчер для мене — це незамінний додаток для тих, хто цінує свій час і націлений на швидку продуктивну роботу. Використовуйте нові можливості для кастомізації домашнього екрану і меню, а також зручну пошукову рядок прямо на головному екрані для швидкого доступу до потрібного з додатком на пристрої або інформації в інтернеті.

Розумна сортування додатків, висока швидкість пошуку та зручність навігації, а також абсолютно новий стильний образ вашого екрану — все це ви знайдете в новому лаунчер для Android!

Основні можливості:

— Розумне меню і сортування за алфавітом: лаунчер автоматично класифікує програми за категоріями і поміщає їх у відповідну “розумну папку”. Простим жестом гортання відкривається бічне меню зі списком програм в алфавітному порядку. А останні/найбільш часто використовуються і недавно встановлені програми зручно розташовані у верхній частині меню.
— Швидкий і ефективний пошук: миттєвий доступ до додатків або контактів, а також інформації в інтернеті за допомогою зручної пошукового рядка, розташованої прямо на домашньому екрані.
— Впорядковані іконки: лаунчер поміщає кожну іконку в однакові рамки, забезпечуючи тим самим гарний і акуратний вигляд домашнього екрану.
— Можливості для кастомізації: бічне меню списком або таблицею, адаптивні кольори і шрифти, стильні віджети додадуть винятковості вашому девайсу.

Лаунчер для мене автоматично сортує програми по категоріях і надає широкі можливості для кастомізації, щоб зробити ваш Android ще більш простим, швидким і зручним у використанні!


Завантажити

Android 5.0+