LEGO Jurassic World v1.04.1~4 [Mali]

227


Гра LEGO Jurassic World™ продовжує знамениті історії, розказані в фільмах «Парк юрського періоду», «Парк юрського періоду: Загублений світ», «Парк юрського періоду III», а також у міжнародному блокбастері «Світ юрського періоду». LEGO Jurassic World™ — це перша відеогра, де можна буде взяти участь у події з усіх 4-х фільмів. Гра зроблена у формі конструктора LEGO, а сценарій повний фірмового LEGO-гумору компанії TT Games. У цьому ігровому пригоді відтворені незабутні сцени з фільмів, так що гравці зможуть згадати всі ключові моменти, а також повністю досліджувати великі острови Нублар і Сорна.
Приховати оголошення

ЩО Є В ГРІ:
— Ключові моменти з усіх 4-х фільмів про юрському періоді: пригода довжиною в 65 мільйонів років, відтворене у формі конструктора LEGO!
— 16 диких динозаврів з цеглинок LEGO, включаючи мирного трицератопса, смертоносного раптора, хитрого компи і навіть великого тиранозавра рекса.
— Можливість змінювати колекцію динозаврів: якщо набрати бурштину LEGO, то можна буде поекспериментувати з ДНК і створити абсолютно нові особини, наприклад, дилофозавра рекса.
— Можливість населяти і дослідити острови Нублар і Сорна! Виконуйте завдання у вільному ігровому режимі і розсаджуйте виведених динозаврів по загонах.

Кеш можна встановити по Wi-Fi або розпакувати з архіву в sdcard/Android/obb


Завантажити

Android 4.2+