Лінія фронту (free) 1.20.2

460Сполучені штати Росії спільно з Об’єднаним королівством Росії ведуть запеклі бої з Нацистською фашистией (NF), що напала на мирні території.
if (!bw_android_old) echo(‘


Опис:
Протистояння двох груп танків на лінії фронту. 2D-гра з виглядом зверху на полі бою. Ігровий процес трохи схожий на гру Хробаки (Worms).

Гравець може пройти кампанію і допомогти здолати віроломного і жорстокого ворога. Також гравець може влаштувати змагання з одним в режимі дуелі і пограти в гру одночасно удвох.

Особливості:

 • можливість грати одночасно удвох на одному пристрої в режимі дуелі,
 • 8 типів військової техніки,
 • 9 видів зброї,
 • різна місцевість проведення боїв.
 • У гру можна грати одному або вдвох з одним, тато з сином або дід з онуком (зазвичай танки і стрілянина — це хлоп’яча забавка). Можна весело провести час разом, одночасно розвиваючи окомір.

  На створення гри надихнула стара гра, про яку я згадав розважаючи сина. У цю гру, напевно, багато грали в школі на аркушах, вирваних з середини зошити. Я малюю танки на своїй половині, противник — на своїй. Потім я малюю на своїй половині точку, складаємо лист і перевіряємо куди потрапила точка…

  На цьому ж принципі заснована прицілювання в цій грі — цілимось на радарі дзеркально відносно середини. Заробляємо гроші і купуємо собі нові танки й снаряди до них.

  Завантажити

  Android 2.3+