Machinarium 2.2.2

231


Machinarium — обладнаний квест у своєму унікальному стилі. Ті, хто грав в неї на компі, оцінять і з задоволенням пограють в неї знову, а ті, хто з нею не знайомий, зможуть насолодитися красою її задумки прямо зі свого девайса.
Яндекс.ДиректИнвентарь PubgПолучай інвентар у грі PlayerUnknowns Battlegrounds за копійки. Вигідно!Дізнатися большеmypubg.netСкрыть рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення
Отже, що ж таке Машінаріум? Це місто, наповнений іржавими залізними жителями. Як і в кожному мегаполісі, будь-його житель зайнятий своїми справами. І їм абсолютно немає діла до маленького робота, розібраного хуліганами десь на звалищі. Ось тут і починається безпосередньо гра. Вам перш за все потрібно зібрати робота воєдино. А для цього знадобиться кмітливість і допитливість. Клікайте в полі вашого огляду і шукайте предмети, з якими і якими можна взаємодіяти. На відміну від інших квестів, тут немає діалогів, але є хмарки з думками, які допомагають зрозуміти суть проблеми, і можливо навіть знайти її рішення. І ще багато-багато всяких міні-ігор і інших загадок.

Завантажити

Android 2.3+