Маша і Ведмідь: Еволюція 1.0.6

317

Маша і Ведмідь у новій розвиваючої гри для дітей — еволюція ведмедя
if (!bw_android_old) echo(‘


Ігри в яких відбувається еволюція видів вже давно завоювали велику популярність. Як правило, це звичайна ферма з різноманітними персонажами, при з’єднанні яких відбувається їх еволюція і програється короткий мультфільм. Але більшість цих ігор розраховані на дорослу публіку. І ми вирішили створити гру Еволюція для наших маленьких користувачів. А щоб ще діти були в повному захваті, героями казки стануть улюблені персонажі мультфільму Маша і Ведмідь! Ця гра відмінно піЕкшн де для хлопчиків і для дівчаток! Це краще, ніж звичайна ферма, це краще ніж просто вирощувати вихованців і збирати кристали. Це справжня казка — подорож у часі!

Сьогодні нас з вами чекає захоплююча подорож через різні віки та епохи, в яке нас запрошують Маша і Ведмідь! Ми дізнаємося, як проходила не просто еволюція видів, а еволюція нашого улюбленого Ведмедика. Як Ведмедик з печерного ведмедя перетворився на ведмедя сучасного? Жоден мультфільм не покаже вам, як змінювався персонаж серіалу Маша і Ведмідь. Жодна гра ферма не захопить дитину сильніше! Якими були ведмеді в кам’яному столітті або в часи Римської імперії? Через які трансформації пройшов Ведмедик у середні віки і в епоху технічного прогресу? Все це ви дізнаєтеся з нової захоплюючої гри-казки для дітей з улюбленими персонажами мультфільму Маша і Ведмідь! Яка у вас буде стратегія розвитку? Як ви будете вирощувати нові види ведмедів? Це не важливо! У будь-якому випадку вас чекає море веселощів і радості! Збирати бонусні кристали, з’єднуєте однакових ведмедиків і отримуйте нових забавних і цікавих персонажів. У цій грі вам не знадобляться гроші, головна валюта, від якої залежить еволюція видів — це ідеї та думки! Саме їх і буде генерувати наш Ведмедик! І ваша допомога, ваша стратегія обов’язково допоможуть Мишка стати найрозумнішою на світі!

І найголовніше! Щоб відправитися в цю подорож крізь віки, вам не потрібні будуть гроші! Дана новинка, як і всі наші ігри для хлопчиків і для дівчаток, поширюється абсолютно безкоштовно! Будьте з нами, стежте за оновленнями і даруєте годинник радості своїм дітям, граючи з ними в наші безкоштовні розвиваючі ігри-казки для дітей


Завантажити

Android 4.0+