Miami Saints: Crime Lords 2.5

95
Miami Saints: Crime Lords — постарайтеся залишитися в живих на вулицях Майамі.
if (!bw_android_old) echo(‘


В рамках сумно відомої організації злочину на півночі ви повинні піклуватися про деякі проблеми імпорту в Майамі. Таким чином, ви берете на себе літак на південь, щоб піклуватися про бізнес, в аеропорту ваш довгий старий друг Жирний Тоні чекає вас. Як ви зробите свій шлях до машини пригода починається і починається ця історія злочину. Ви сподіваєтеся, що угода буде йти легко і гладко, але все не так гладко, після прибуття в місто Маямі. Після того, як справа пішла кисле ви на одного, і з метою помсти на тих, хто тебе образив

Як грати в цю гру злочину моделювання ви дізнаєтеся ці вулиці важко, залишилися ні з чим вам потрібно знайти шлях назад до вершини. Так що настав час, щоб відігратися і взяти на себе місто для себе. Дослідіть місто Маямі святих Майамі: лорди Злочинність, самий новий і один з кращих майамі злочину симулятор ви можете знайти на Google Play Store. Знайти друзів, які можуть допомогти вам у вашій місії до успіху, на шляху до вершини ви, ймовірно, щоб зробити ворогів, а також. Тримайте друзів близько, а ворогів ще ближче, ви можете стати новим кримінальний лорд Маямі?

Gangland Майамі
Вулиці Майамі управляються різними бандами, картель бореться жорстку боротьбу проти маленьких іспаномовне банд. Китайська тріада рухається позаду сцени, кожен хоче шматок міста. Завдяки великій гавані, морські торгові шляхи в Південну Америку і більше імпорту та експорту продукції з нелегальних і легальних товарів тому кожен намагається отримати жорсткий контроль над містом. Використовуйте бандам, слухати тріад, бути розумним і переконайтеся, що ви перебуваєте на вершині в кінці дня!

Особливості гри
— Епічна історія керовані місії
— Різні Банди і вороги
— Багато зброї, автомобілів човни і всі речі, які ви очікуєте від Майамі
— Дослідіть Майамі, насолодитися заходом сонця і пляж
— Бічні місії, щоб заробити більше грошей
— Снайперська місія, ціль і виймають мета
— Легке управління, повний привід, стріляти, літати і їздити на човнах все в одному злочину ігри

Завантажити

Android 4.0+