Мікротранзакції в Assassins Creed Odyssey НЕ ВБИВАЮТЬ ІГРОВУ ІНДУСТРІЮ – американський журналіст виступив на захист нової гри Ubisoft

259

Нещодавно вийшла гра Assassins Creed Odyssey стала головним героєм чергового скандалу, пов’язаного з мікротранзакціями. І цей випадок цілком зрозумілий, адже мало кого обрадує перспектива додатково платити за ігровий контент в проекті, купленому за 60 американських доларів. Особливо активно мікротранзакції в Assassins Creed Odyssey критикують західні журналісти, але на відміну від минулорічного випадку з , знайшлися люди, які виступили на захист внутрішньоігрових покупок у новому проекті Ubisoft.

Першою людиною, подкинувших свіжих дрівець в вогнище скандалу, став ігровий критик Бен Кучера. Він опублікував на сайті Polygon велику статтю, де агресивно критикував необхідність гринд рівні для проходження сюжету в новому «Ассассине». В цілому, Кучера описує стандартну ситуацію для будь-якого RPG проекту: якщо противник вище вас на пару рівнів, то вбити його стає важким завданням. Зазначимо, що в тому ж The Witcher 3 або навіть у недавньому перспектива витрачати час на прокачування рівнів не викликала настільки бурхливої критики.

Редактор Polygon зазначає, що головна проблема полягає у повільній прокачування і можливості придбати за реальні гроші прискорювачі досвіду у внутрішньоігровому магазині. Для отримання тимчасових множників досвіду, придбаних за віртуальні монети Ubisoft Club, є реальна можливість отримати при активному проходженні Assassins Creed Odyssey. А ті, хто не шукає складний шляхів, можуть придбати кейси з Ubisoft Club, найдорожчий коштує $50.

У підсумку, на думку Бена Кучера, звичайним геймерам у фіналі гри доведеться витратити величезну кількість часу для прокачування до потрібного рівня, якщо немає бажання платити за прискорювачі досвіду. Але все ж ігровий критик не до кінця впевнений, Ubisoft свідомо пішла на цей крок або просто погано попрацювала над балансом прокачування.

Крім Бена Кучера негативно про микротранзакциях відгукнувся оглядач ігор Джим Стерлінг, ось тільки він вже не стримувався у виразах. На його думку, у Ubisoft вже просто не залишилося совісті в ситуації, коли у велику гру додають величезну кількість контенту, доступного за реальні гроші. Причому це не тільки множники досвіду, але і спорядження, кораблі, їздові тварини. Джим Стерлінг вкрай здивований, що гра поширюється не по Free 2 Play моделі.

На його думку, Ubisoft усвідомлено пішли на кроки, які змушують гравців витрачати час на гринд ресурсу і досвіду в грі. Адже при іншому розкладі у геймерів не було необхідності купувати предмети і множники досвіду у внутрішньоігровому магазині.

На величезний потік критики на адресу Assassins Creed Odyssey відповів журналіст Kotaku Джейсон Шрейера. Він витратив вже 25 годин на проходження гри і абсолютно не відчув необхідність витрачатися на мікротранзакції. До того ж він різко розкритикував гравців, які вважають мікротранзакції в новому проекті Ubisoft головною проблемою ігрової індустрії.

It’s how sad YouTube facilitates this culture where people toss around words like “exploitative” and “predatory” without really thinking about what they mean. Assassin’s Creed odyssey’s microtransactions are, at worst, annoying. They’re not A CANCER ON THE VIDEO GAME INDUSTRY.

— Jason Schreier (@jasonschreier) 8 жовтня 2018 р.

Дуже сумно, як Youtube стає розсадником культури, де гравці кидаються словами на кшталт «експлуатація» та «утиск», абсолютно не розуміючи їх справжнє значення. Мікротранзакції в Assassins Creed Odyssey можуть дратувати. Але це точно НЕ РАК ІГРОВОЇ ІНДУСТРІЇ.

Журналіст Kotaku зауважив, що введення мікротранзакцій – це необхідний крок, щоб утримати вартість ігор на стандартному рівні в $60 доларів за копію. Виробництво ігор стало набагато більш дорогим задоволенням, тому розробники змушені йти на подібні заходи. При цьому йому важко злитися на розробників за продаж безлічі видань ігри за різну вартість, адже, за його словами, вони створили масштабну і нелінійну рольову гру, ні в чому не поступається The Witcher 3.

А для тих, хто незважаючи на новий скандал вже приступив до проходження Assassins Creed Odyssey, ми підготували , а також .

Джерело: http://webcom.dn.ua/