Monster hunter rise: sunbreak вийде одночасно на пк і switch

28

Коли capcom представила перше платне розширення monster hunter rise sunbreak , особливого подиву не було, оскільки те ж саме сталося з monster hunter world: iceborne. Однак, оскільки версія для пк ще навіть не випущена, потрібно було задатися питанням, чи отримає вона sunbreak пізніше.

На щастя, це не так. У новому повідомленні розробник пояснив, що розширення вийде одночасно для пк і nintendo switch влітку 2022 року. Версія для пк призначена для випуску на початку 2022 року, і хоча дата ще не оголошена, вона нещодавно була оцінена в кореї та німеччині. Оголошення може з’явитися на tokyo game show 2021, особливо тому, що capcom запланувала презентацію.

Що стосується інших деталей, capcom заявила, що фанати можуть очікувати «величезної кількості контенту». Поряд з новою сюжетною лінією, новими монстрами, новими локаціями і «елементами геймплея» також був підтверджений новий ранг квесту. Можливо, це буде де-факто g-rank або master rank, який призначений для вирішення найскладніших завдань.